Louis Poulsen stolní lampa Yuh Brass, černá, Ložnice, hliník, mosaz, italský mramor, 10W, K: 61cm

Yuh Brass - exkluzivní a zároveň praktická stolní lampa „Yuh“ je fonetické hláskování anglického slova „You“, v... více informací »
Louis Poulsen stolní lampa Yuh Brass
Značka: Louis Poulsen
18 099 Kč
Ověřit dostupnost
Yuh Brass - exkluzivní a zároveň praktická stolní lampa „Yuh“ je fonetické hláskování anglického slova „You“, v...

Yuh Brass – exkluzivní a zároveň praktická stolní lampa „Yuh“ je fonetické hláskování anglického slova „You“, v němčině „Du“. Tento název je velmi vhodný, protože stolní lampa se plně přizpůsobuje potřebám uživatele. Výška hliníkové clony je nastavitelná a sklon lze také upravit tak, aby bylo možné individuálně upravit dopad světla. Světlo z LED je směrováno dolů bez oslnění difuzorem a světlo může také jemně svítit nahoru otvorem na horním konci stínítka. S pomocí plynulého stmívače lze jas ztlumit mezi 15 a 100 procenty a díky paměťové funkci zůstane úroveň jasu i po vypnutí. Yuh zaujme nejen svými technickými vlastnostmi, ale také minimalistickým vzhledem a vysoce kvalitními materiály – podstavec lampy je vyroben z jemného italského mramoru. Stolní lampa je součástí celé řady lamp navržených italsko-dánským designovým duem GamFratesi pro Louis Poulsen a v roce 2018 byla oceněna cenou iF Gold Award. Duo se vyznačuje minimalistickým designem, ve kterém kombinuje tradici a inovaci.Tento kvalitní a levný výrobek Louis Poulsen stolní lampa Yuh Brass, černá, Ložnice, hliník, mosaz, italský mramor, 10W, K: 61cm máte možnost nakoupit rovnou tu na webu v populární sekci stolní lampy. Nyní můžete najít ještě podobné produkty z této populární sekce za mimořádně nízkou cenu! U nás toho najdete mnohem více, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky od dodavatele Louis Poulsen. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Značka Louis Poulsen dlouhodobě nabízí vynikající zboží.

Velmi žádaný produkt Louis Poulsen stolní lampa Yuh Brass, černá, Ložnice, hliník, mosaz, italský mramor, 10W, K: 61cm od kvalitní společnosti Louis Poulsen získáte v naší aktuální nabídce za výhodné peníze. V akci za cenu 18 099 Kč.