LEDVANCE Worklight stavební světlo S stojan 20W, hliníkový odlitek, plast, 20W, L: 18 cm, K: 28cm

Flexibilní LED reflektor Worklight - konstrukční reflektory na cesty LED reflektor Worklight je přenosné pracovní světlo a je proto... více informací »
LEDVANCE Worklight stavební světlo S stojan 20W
Značka: LEDVANCE
799 Kč
Ověřit dostupnost
Flexibilní LED reflektor Worklight - konstrukční reflektory na cesty LED reflektor Worklight je přenosné pracovní světlo a je proto...

Flexibilní LED reflektor Worklight – konstrukční reflektory na cesty LED reflektor Worklight je přenosné pracovní světlo a je proto ideální pro staveniště, garáže nebo pro práci venku. Díky praktické rukojeti lze reflektor vzít kamkoli. Jeho silné LED světlo cíleně vyzařuje prostředí chladnou univerzální bílou a vytváří homogenní záři. Rychloupínací uzávěr na hlavě lampy také zajišťuje, že směr světla lze v nejbližší době upravit a změnit. Kabel dlouhý 2 metry umožňuje všude potřebné napájení a díky třídě ochrany IP65 lze konstrukční bodové světlo bezpečně používat venku. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.

Výjimečný produkt LEDVANCE Worklight stavební světlo S stojan 20W, hliníkový odlitek, plast, 20W, L: 18 cm, K: 28cm od dodavatele zboží LEDVANCE je k sehnání aktuálně ve slevě. Výhodně za super cenu 799 Kč.