LEDVANCE Lunetta Wave LED noční světlo senzor, Dětský pokoj, ABS, polykarbonát, 0.5W, L: 6 cm, K: 6cm

Lunetta Wave LED noční světlo s denním / nočním senzorem pro zásuvku LED noční světlo Lunetta Wave automaticky zajišťuje... více informací »
LEDVANCE Lunetta Wave LED noční světlo senzor
Značka: LEDVANCE
174 Kč
Ověřit dostupnost
Lunetta Wave LED noční světlo s denním / nočním senzorem pro zásuvku LED noční světlo Lunetta Wave automaticky zajišťuje...

Lunetta Wave LED noční světlo s denním / nočním senzorem pro zásuvku LED noční světlo Lunetta Wave automaticky zajišťuje orientaci ve tmě, protože – zapojeno do libovolné zásuvky – světlo se automaticky zapne prostřednictvím integrovaného snímače den / noc, jakmile se setmí, a znovu se vypne za úsvitu s jasem . Noční světlo je ideální pro použití na chodbách, ve školce nebo v ložnici. Svítí v teplé bílé světlé barvě. Nové výrobky LEDVANCE, dříve známé pod značkou OSRAM, kombinují nejvyšší standardy kvality s moderním designem.Tento kvalitní produkt LEDVANCE Lunetta Wave LED noční světlo senzor, Dětský pokoj, ABS, polykarbonát, 0.5W, L: 6 cm, K: 6cm lze koupit bezstarostně tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii nástěnná svítidla. Mrkněte na parádní produkty z této kategorie jednoduše online! Máme toho více, prozkoumejte u nás další skvělé kousky od výrobce LEDVANCE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Oblíbený dodavatel LEDVANCE má špičkový sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Tento designový výrobek LEDVANCE Lunetta Wave LED noční světlo senzor, Dětský pokoj, ABS, polykarbonát, 0.5W, L: 6 cm, K: 6cm originál od značky LEDVANCE můžete dostat tady teď za výhodné peníze. Výhodně za 174 Kč.