Forestier Parrot závěsné světlo L, písková, Obývací pokoj / jídelna, ratan, abacá, E27, 40W, K: 22cm

Ručně vyráběná závěsná lampa Parrot L s barevným stínidlem z ratanu a abaky Parrot - anglický název pro papouška se odráží... více informací »
Forestier Parrot závěsné světlo L
Značka: Forestier
20 599 Kč
Ověřit dostupnost
Ručně vyráběná závěsná lampa Parrot L s barevným stínidlem z ratanu a abaky Parrot - anglický název pro papouška se odráží...

Ručně vyráběná závěsná lampa Parrot L s barevným stínidlem z ratanu a abaky Parrot – anglický název pro papouška se odráží v designu stejnojmenné závěsné lampy francouzského výrobce osvětlení Forestier. Závěsné svítidlo zaujme především svým nápaditě řešeným stínidlem, které je vyrobeno z materiálů ratan a abaká a dodává se v různých teplých barvách. Závěs tvoří textilní lano, zatímco stříška byla vyrobena z kovu. Oba prvky byly navrženy v neutrální černé barvě. Na vnitřní straně stínidla se nachází také objímka žárovky, která je uzavřena difuzorem. Světlo je tak vyzařováno do okolí bez oslnění. Za design kolekce svítidel Parrot je zodpovědná produktová designérka Jette Scheib. Inspirovala se rozmanitostí a kulturními vlivy v designu košů a podtrhuje barevnou a expresivní stránku košíkářské kultury v kolekci Parrot.
Tento levný produkt Forestier Parrot závěsné světlo L, písková, Obývací pokoj / jídelna, ratan, abacá, E27, 40W, K: 22cm můžete nakoupit snadno tu na našem webu ve známé kategorii závěsná světla. Pořiďte si parádní zboží z této populární rubriky za příznivou cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce také další kvalitní zboží od značky Forestier. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Forestier poskytuje skvělé produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí! Kvalitní a velmi žádaný produkt Forestier Parrot závěsné světlo L, písková, Obývací pokoj / jídelna, ratan, abacá, E27, 40W, K: 22cm je k dispozici rovnou tady na webu umístěný v rubrice závěsná světla. Nyní získáte ostatní produkty z této známé kategorie za extra cenu! Oblíbený dodavatel Forestier svým zákazníkům nabízí prvotřídní sortiment ! Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Hodně oblíbený produkt Forestier Parrot závěsné světlo L, písková, Obývací pokoj / jídelna, ratan, abacá, E27, 40W, K: 22cm od společnosti Forestier dostanete momentálně v naši nabídce levně. Akční cena 20 599 Kč.