Forestier Chanpen S Hexagonal stolní stříbro/černá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm

Stolní lampa Chanpen s konopným stínidlem a otočným stmívačem Kruhový odstín stolní lampy Chanpen připomíná úplněk, díky... více informací »
Forestier Chanpen S Hexagonal stolní stříbro/černá
Značka: Forestier
6 999 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Chanpen s konopným stínidlem a otočným stmívačem Kruhový odstín stolní lampy Chanpen připomíná úplněk, díky...

Stolní lampa Chanpen s konopným stínidlem a otočným stmívačem Kruhový odstín stolní lampy Chanpen připomíná úplněk, díky čemuž je pyšný na své jméno, které se překládá jako úplněk. Stolní lampa poskytuje útulné a neoslňující světlo, zejména díky stínu pokrytému konopnými vlákny. Vzor, který tvoří konopná vlákna, se skládá z šestiúhelníkových tvarů. Ve spodní části lampy je otočný stmívač, který umožňuje pohodlnou regulaci jasu. Tuto stolní lampu vyvinul designér Anon Pairot. Pairot rád pracuje s přírodními a udržitelnými materiály a tuto preferenci vyjádřil v řadě lamp Chanpen. Kromě Forestier pracoval Pairot také pro značky jako Fendi, Habitat a Grohe.
Akční a ve slevě výrobek Forestier Chanpen S Hexagonal stolní stříbro/černá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, lze pořídit právě zde tady u nás ve známé sekci stolní lampy. Nyní získáte zcela nové výrobky ze zmíněné kategorie za super peníze! Oblíbený dodavatel Forestier má k dispozici vysoce kvalitní sortiment Možná hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. U nás v nabídce totiž najdete více kvalitních produktů značky Forestier. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Exkluzivní kousek Forestier Chanpen S Hexagonal stolní stříbro/černá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm můžete sehnat aktuálně na našem webu v rubrice stolní lampy! Nyní si můžete koupit zcela nové výrobky z této známé rubriky za extra cenu! Dodavatel Forestier prodává kvalitní produkty. za báječné ceny! Přesvědčte se sami. Neodolatelný výrobek můžete pořídit prostě na stránkách v kategorii stolní lampy! Pořiďte si ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci!

Super produkt Forestier Chanpen S Hexagonal stolní stříbro/černá, Obývací pokoj / jídelna, konopí, kov, mramor, E27, 60W, K: 41cm od společnosti s dlouholetou tradicí Forestier můžete pořídit v naší nabídce trvale výhodně! Akční cena 6 999 Kč.