Louis Poulsen PH Septima závěsné světlo sklo Ø50cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, mosaz, E27, 70W, K: 40.5cm

Designová závěsná lampa PH Septima vyrobená ze skla se sedmi odstíny Tato speciální závěsná lampa od návrháře Poula... více informací »
Louis Poulsen PH Septima závěsné světlo sklo Ø50cm
Značka: Louis Poulsen
236 399 Kč
Ověřit dostupnost
Designová závěsná lampa PH Septima vyrobená ze skla se sedmi odstíny Tato speciální závěsná lampa od návrháře Poula...

Designová závěsná lampa PH Septima vyrobená ze skla se sedmi odstíny Tato speciální závěsná lampa od návrháře Poula Henningsena vytváří jedinečnou a sofistikovanou hru světla. PH Septima je vyroben z borosilikátového skla a je založen na známém systému tří obrazovek PH, který byl rozšířen o čtyři obrazovky. Každý z nich vypadá jemně, ale robustně a podtrhuje přitažlivou difúzi světla. Čiré sklo bylo ošetřeno zvláštním způsobem, takže na obrazovky jsou umístěny střídavé čiré a saténové pruhy. Nad jasným pruhem je vždy matný proužek, což vytváří nádherné rozložení světla, které je vyzařováno zcela dolů bez oslnění. V horní části závěsné lampy je umístěna skleněná kulička, která lampu dokonale doplňuje a zároveň má tu výhodu, že do ní nemůže proniknout žádný prach a nečistoty. Uvnitř je mosazný prvek, který představuje spodní kryt. Jedná se o mosaznou barvu a matně leštěné, ale neošetřené, což znamená, že po nějaké době může dojít k vytvoření patiny. Tato barva je opět zachycena v kónickém vrchlíku, díky čemuž celkový obraz vypadá velmi harmonicky. Menší PH Septima 4 byl uveden na trh již v roce 1931, ale výroba byla brzy ukončena. V roce 2020 Louis Poulsen přivede do prodeje svítidlo Poul Henningsen se skleněným přívěskem založené na modelu PH Septima 5 s optimalizovaným zavěšením a vylepšeným sklem. Návrhář žil v letech 1894 až 1967 a od roku 1925 spolupracuje s tradiční dánskou společností Louis Poulsen . Navrhl řadu designových světel, která jsou dodnes absolutní klasikou, ve které dostává světlo tvar.

Tento kvalitní a levný produkt Louis Poulsen PH Septima závěsné světlo sklo Ø50cm, Obývací pokoj / jídelna, sklo, mosaz, E27, 70W, K: 40.5cm s pečetí kvality od značky Louis Poulsen můžete dostat v aktuální nabídce za akční cenu! Nyní získáte od 236 399 Kč.