Louis Poulsen Bysted adaptér corten 53cm 2 700K, hliník, polykarbonát, 14W, K: 53.4cm

Základní svítidlo Bysted Garden LED: jemné ambientní osvětlení svítící přímo dolů. Základní svítidlo Bysted Garden LED,... více informací »
Louis Poulsen Bysted adaptér corten 53cm 2 700K
Značka: Louis Poulsen
13 099 Kč
Ověřit dostupnost
Základní svítidlo Bysted Garden LED: jemné ambientní osvětlení svítící přímo dolů. Základní svítidlo Bysted Garden LED,...

Základní svítidlo Bysted Garden LED: jemné ambientní osvětlení svítící přímo dolů. Základní svítidlo Bysted Garden LED, navržené v trendové barvě Corten, poskytuje bezpečné osvětlení pozemku. Používá se ke zviditelnění okrajů postelí, malých stěn nebo schodišť, které se ve tmě mohou snadno stát nebezpečím zakopnutí. Během dne se esteticky navržený světelný zdroj stává dekorativním doplňkem areálu. Podstavné svítidlo se dodává včetně základní desky s adaptérem pro povrchovou montáž. Adaptér je umístěn mimo svítidlo a lze jej použít k napájení až čtyř základních svítidel. Maximální vzdálenost k poslednímu základnímu svítidlu je 30 metrů. Díky stupni krytí IP65 je Bysted chráněn proti vniknutí nečistot a proudu vody. Světlo je vyzařováno přímo dolů ve 4 kruzích, přičemž bílá spodní strana vytváří účinný odraz. Kolem svítidla se na podlaze vytvoří symetrický světelný obrazec. Poznámka: Instalaci adaptéru musí provést certifikovaný elektrikář. Bysted Garden je zmenšenou verzí klasického svítidla Bysted, s nímž Peter Bysted před téměř 50 lety získal druhou cenu v soutěži na osvětlení památkově chráněných čtvrtí pořádané výrobní společností Louis Poulsen. Výrobní společnost Louis Poulsen je od roku 1874 symbolem vynikajícího designu a jeho kvalitního provedení. Skandinávská zásada designu „forma následuje funkci“ je vždy v centru pozornosti. Funkce a design jsou sladěny tak, aby odrážely a podporovaly rytmus přirozeného světla. Unikátní a oblíbený produkt Louis Poulsen Bysted adaptér corten 53cm 2 700K, hliník, polykarbonát, 14W, K: 53.4cm můžete najít již dnes tady u nás zařazený v sekci sloupková světla! Připravili jsme akční produkty ve zmíněné rubrice za rozumné peníze! Známá značka Louis Poulsen může nabídnout kvalitní výrobky. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento diskontní výrobek Louis Poulsen Bysted adaptér corten 53cm 2 700K, hliník, polykarbonát, 14W, K: 53.4cm od značky se skvělou pověstí Louis Poulsen máte možnost sehnat na našich stránkách teď právě za akční cenu! Momentálně v akci za 13 099 Kč.