Zapuštěné bodové sklopné ocelové – Edu

Toto zapuštěné bodové svítidlo Edu se hodí do každého interiéru. Má průměr 8,2 cm. Instalační průměr je 7,4 cm a hloubka... více informací »
Zapuštěné bodové sklopné ocelové - Edu
205 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zapuštěné bodové svítidlo Edu se hodí do každého interiéru. Má průměr 8,2 cm. Instalační průměr je 7,4 cm a hloubka...

Toto zapuštěné bodové svítidlo Edu se hodí do každého interiéru. Má průměr 8,2 cm. Instalační průměr je 7,4 cm a hloubka instalace je 11 cm. Toto zapuštěné bodové světlo je vyrobeno z hliníku v barvě oceli a má luxusní kvalitní vzhled. Zapuštěné místo má tvarovku GU10. Se světelným zdrojem GU10 o maximálním výkonu 50 W to můžete dokončit. Příjemnou výhodou tohoto zapuštěného svítidla je to, že jej lze naklonit: osvětlete svůj prostor tak, jak chcete! Edu je také stmívatelný (stmívač není součástí dodávky). Dodáváno s upínacími pružinami! Jednoduchý, ale oh tak stylový ve vašem stropě tento Edu.
Tento exkluzivní produkt lze koupit aktuálně na webu v populární rubrice podhledove svetlo. Nyní můžete získat parádní výrobky z této populární sekce za výhodné peníze! Významný dodavatel Lampy & Světla pro vás vyrábí špičkové výrobky.
Oblíbený produkt Zapuštěné bodové sklopné ocelové – máte možnost nakoupit pohodlně na našem webu umístěný v rubrice podhledove svetlo! Nyní můžete koupit ještě ostatní produkty z této populární kategorie ve výhodné akci. Tato vyjímečná značka Lampy & Světla svým zákazníkům nabízí špičkový sortiment
Oblíbený a akční kus Zapuštěné bodové sklopné ocelové – máte možnost pořídit aktuálně tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii podhledove svetlo. Vyberte si skvělé produkty z naší kategorie na pár kliknutí! U zákazníků oblíbená značka Lampy & Světla dlouhodobě dodává velmi kvalitní sortiment. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od značky Lampy & Světla. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní kus Zapuštěné bodové sklopné ocelové je k získání právě tady na webu ve známé rubrice podhledove svetlo! Vyberte si ještě ostatní kousky z naší kategorie na pár kliknutí. Naše nabídka je široká, podívejte se taky na více skvělých produktů značky Lampy & Světla. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Dodavatel Lampy & Světla pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní výrobky.
Tento skvělý produkt dostanete pohodlně tady u nás zařazený v sekci podhledove svetlo! Nyní získáte ostatní kousky z naší rubriky za skvělou cenu!
Kvalitní výrobek můžete nakoupit bez problémů tady na stránkách umístěný v rubrice podhledove svetlo! Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu. Nejprodávanější kousek Zapuštěné bodové sklopné ocelové – lze pořídit aktuálně tady na webu v oblíbené sekci podhledove svetlo. Pořiďte si kvalitní produkty z této oblíbené sekce za výborné peníze. Přední dodavatel Lampy & Světla vám poskytuje skvělý sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem. Tento unikátní kousek Zapuštěné bodové sklopné ocelové – je k dispozici pohodlně tady na našem webu zařazený v kategorii podhledove svetlo! Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty ze zmíněné rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Oblíbený dodavatel Lampy & Světla vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní zboží

Výjimečný produkt Zapuštěné bodové sklopné ocelové - Edu od společnosti s úžasnou pověstí Lampy & Světla snadno můžete pořídit u nás právě za zcela nejnižší cenu! Právě lze objednat jen za 205 Kč.