Zapuštěné bodové černé, otočné a naklápěcí 2-světlo bez okrajů – Oneon 2

Tento Oneon 2 Trimless je perfektní zapuštěné místo. Toto zařízení je bezstřihové. To znamená, že kolem svítidla není... více informací »
Zapuštěné bodové černé
1 255 Kč
Ověřit dostupnost
Tento Oneon 2 Trimless je perfektní zapuštěné místo. Toto zařízení je bezstřihové. To znamená, že kolem svítidla není...

Tento Oneon 2 Trimless je perfektní zapuštěné místo. Toto zařízení je bezstřihové. To znamená, že kolem svítidla není žádný vnější okraj a že můžete toto svítidlo integrovat dokonale a bez okrajů do stropu. Zdá se, že strop pokračuje a osvětlení je součástí celku. Skvrna má délku 18,8 cm a šířku 8,8 cm. Rám namontujete na sádrokarton. Toto je nastavitelné a může být předem nastaveno na správnou tloušťku vrstvy omítky tak, aby hrana byla v jedné rovině s omítkou. Rámeček lze také namontovat až 3 cm mimo strop. Dávej pozor! Výška rámu instuc je 10 cm. Když je to hotové, můžete snadno zacvaknout svítidlo dovnitř a poté dva světelné zdroje GU10 s maximálním výkonem 50 W (stále je nutné je objednat zvlášť). Tyto dva světelné zdroje lze sklopit samostatně. Můžete se tedy sami rozhodnout, kam světlo svítí. A pokud se chcete večer dobře pobavit, můžete tato místa ztlumit také externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Toto zapuštěné místo je vyrobeno v černé barvě, což poskytuje pěkný kontrast mezi stropem a osvětlením. Perfektní zapuštěné místo pro základní osvětlení v kuchyni, obývacím pokoji nebo ložnici. Oblíbený a kvalitní produkt Zapuštěné bodové černé, otočné je k dostání jednoduše tu na našem webu v rubrice podhledove svetlo! Nyní si můžete koupit ještě jiné kusy ve zmiňované sekci v bezva akci. Věhlasný výrobce Lampy & Světla vám může nabídnout skvělé produkty. Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás také další skvělé kousky od výrobce Lampy & Světla. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Tento kvalitní produkt Zapuštěné bodové černé, otočné a jde získat mimo jiné na stránkách v oblíbené rubrice podhledove svetlo. Nyní si můžete koupit kvalitní kusy ve zmiňované sekci z pohodlí domova! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Prozkoumejte u nás taky další kousky od značky Lampy & Světla. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tento exkluzivní kus Zapuštěné bodové černé, otočné a naklápěcí 2-světlo bez okrajů můžete nakoupit v pohodě tady na našich stránkách v rubrice podhledove svetlo! Nyní si můžete vybrat ještě jiné kusy z této populární sekce za akční cenu!
Tento žádaný produkt Zapuštěné bodové černé, otočné a naklápěcí 2-světlo bez okrajů – získáte prostě tady na našem webu v oblíbené sekci podhledove svetlo! Nyní si můžete pořídit vyjímečné výrobky ze zmíněné sekce v akci.
Žádaný produkt Zapuštěné bodové černé, otočné a naklápěcí 2-světlo je k dispozici bezprostředně na našem webu v oblíbené kategorii podhledove svetlo. Nyní si můžete pořídit kvalitní produkty ve zmíněné sekci za super cenu. Tento oblíbený produkt Zapuštěné bodové černé, otočné a naklápěcí 2-světlo bez okrajů – Oneon je k sehnání právě tady na webu v populární rubrice podhledove svetlo. Pořiďte si další kousky z této populární sekce za výborné peníze! Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů značky Lampy & Světla. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.
Ve slevě tento produkt můžete koupit již dnes tady u nás v oblíbené kategorii podhledove svetlo. Nyní najdete podobné kusy z této známé kategorie za rozumné peníze! Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Podívejte se taky na další kvalitní kousky od značky Lampy & Světla. Najdete je níže na této stránce.
Tento exkluzivní kousek je k dispozici již dnes na našem webu zařazený v rubrice podhledove svetlo! Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu. U nás nabízíme více, máme v nabídce další prověřené kousky značky Lampy & Světla. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka Lampy & Světla pro své zákazníky nabízí špičkové zboží
Kvalitní a žádaný produkt Zapuštěné bodové černé, otočné a naklápěcí 2-světlo lze pořídit právě zde tu v rubrice podhledove svetlo. Nyní pořídíte unikátní kusy ve zmíněné sekci ve výhodné akci! Populární dodavatel Lampy & Světla pro své zákazníky poskytuje skvělé produkty Přesvědčte se sami.
Kvalitní a žádaný produkt máte možnost získat také tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice podhledove svetlo! Nyní můžete koupit ostatní produkty ve zmíněné kategorii za nejnižší cenu!

Nejprodávanější produkt Zapuštěné bodové černé, otočné a naklápěcí 2-světlo bez okrajů - Oneon 2 s pečetí kvality od značky Lampy & Světla snadno najdete teď ve slevě. Stojí teď u nás 1 255 Kč.