Venkovské nástěnné svítidlo dřevo vč. LED – Holz

Venkovská nástěnná lampa s moderním nádechem, to je nejlepší způsob, jak popsat Holz. Může za to jeho kombinace černého... více informací »
Venkovské nástěnné svítidlo dřevo vč. LED - Holz
4 869 Kč
Ověřit dostupnost
Venkovská nástěnná lampa s moderním nádechem, to je nejlepší způsob, jak popsat Holz. Může za to jeho kombinace černého...

Venkovská nástěnná lampa s moderním nádechem, to je nejlepší způsob, jak popsat Holz. Může za to jeho kombinace černého hliníku s tmavým dřevem. Protože mezi dvěma dřevěnými lamelami září světlo, získáte na stěně krásný světelný efekt. Holz má výšku 8 cm, hloubku 12 cm a délku 44 cm. Montážní deska má výšku 8 cm, hloubku 4 cm a délku 15 cm. Nástěnné svítidlo má nevyměnitelné LED osvětlení. To má světelný výkon 960 lumenů a 2700 Kelvinů, opravdu útulná lampa! Holz v průměru 40 000 hodin hoření. Chcete -li vytvořit zvláštní atmosféru, můžete lampu připojit k externímu stmívači, který není součástí dodávky. Útulná lampa do obývacího pokoje, chodby nebo ložnice. Holz je přesně to, co hledáte!
Tento výjimečný produkt Venkovské nástěnné svítidlo dřevo vč. LED – můžete dostat aktuálně tady u nás v oblíbené sekci nastenna svitidla! Nyní pořídíte další produkty z této rubriky za zcela nejnižší cenu.

Ve slevě produkt lze sehnat právě tu na webu zařazený v kategorii nastenna svitidla. Nyní si můžete pořídit další výrobky ze zmíněné kategorie za super ceny. Populární značka Lampy & Světla může nabídnout kvalitní sortiment Unikátní a žádaný produkt pořídíte mimo jiné tu na stránkách v sekci nastenna svitidla! Nyní si můžete koupit skvělé produkty z této sekce za internetové ceny. Tento výrobce Lampy & Světla dlouhodobě nabízí top výrobky Přesvědčte se sami. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na další kvalitní kousky od výrobce Lampy & Světla. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Akční produkt máte možnost získat právě teď tu na našich stránkách zařazený v kategorii nastenna svitidla! Nyní můžete koupit oblíbené zboží ve zmiňované sekci za internetové ceny! Věhlasná značka Lampy & Světla nabízí vysoce kvalitní zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Akční výrobek Venkovské nástěnné svítidlo dřevo vč. LED – Holz najdete v pohodě tady a teď na našem webu umístěný v sekci nastenna svitidla. Nyní najdete zlevněné zboží ze zmíněné rubriky v akci. To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce však také další skvělé produkty od výrobce Lampy & Světla. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento kvalitní a žádaný produkt Venkovské nástěnné svítidlo dřevo vč. LED – Holz jde získat bezstarostně na našich stránkách umístěný v kategorii nastenna svitidla. Nyní pořídíte podobné výrobky ve zmíněné sekci ve slevě. V očích zákazníků populární značka Lampy & Světla pro své zákazníky dodává vysoce kvalitní produkty. Nové kousky každý den!

Vysoce kvalitní kousek Venkovské nástěnné svítidlo dřevo vč. LED - Holz od dodavatele zboží Lampy & Světla jde získat právě teď až neuvěřitelně levně. Výhodně za skvělou cenu 4 869 Kč.