twinkly Twinkly světelný závěs RGBW, 210 LED, plast, 19W, P: 100 cm, K: 210cm

LED světelný závěs Twinkly RGBW - světelná show s inteligentním ovládáním pro interiér a exteriér Barevné efektní osvětlení... více informací »
twinkly Twinkly světelný závěs RGBW
Značka: twinkly
3 099 Kč
Ověřit dostupnost
LED světelný závěs Twinkly RGBW - světelná show s inteligentním ovládáním pro interiér a exteriér Barevné efektní osvětlení...

LED světelný závěs Twinkly RGBW – světelná show s inteligentním ovládáním pro interiér a exteriér Barevné efektní osvětlení na jakémkoli místě lze díky vlastní mini WiFi a Bluetooth modulu pohodlně ovládat pomocí aplikace, hlasového příkazu nebo ručně – díky Twinkly žádný problém. LED světelný závěs, který je podle nastavení barevný a bílý, sestává z deseti 210 cm vysokých pramenů umístěných vedle sebe, které mohou zářit jakoukoli barvou, vzorem a sekvencí a vytvářet vzrušující moře světel. K dispozici jsou již předem nakonfigurované programy v aplikaci Twinkly, které lze v případě potřeby dále upravovat. Aplikace navíc prostorově přiřadí každou LED zachycenou kamerou smartphonu a umožní tak volné vytváření vlastních světelných kompozic z barev, jasu, vzoru, rotace a rychlosti změny. Volba předdefinovaných vzorů a změn a přepínání světelné clony je také možné pomocí dodávaného ovladače. Pokud má být spravováno a seskupeno více světelných závěsů nebo jiných produktů Twinkly, je ideální cloudová webová aplikace vyvinutá pro tento účel. Funkce / kompatibilita – Bluetooth, s integrovanou sítí WiFi – lze jej ovládat přímo pomocí smartphonu prostřednictvím bezplatné aplikace Twinkly pro iOS a Android – kompatibilní s Google Assistant, Amazon Alexa a Apple HomeKit – plynulé 3D mapování a individuální ovladatelnost každé LED – Možné ovládání v rytmu hudby – potřebný hudební senzor (viz příslušenství) – venkovní dosah: cca 15 m Energetická třída: A+Tento velmi oblíbený kousek máte možnost pořídit bez problémů tady a teď na našem webu zařazený v rubrice vánoční světelné řetězy! Nyní najdete oblíbené produkty z této oblíbené rubriky za parádní cenu. To ale však není vše, u nás nabízíme více. U nás v nabídce najdete další kvalitní zboží od dodavatele twinkly. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato značka twinkly vám nabízí prvotřídní zboží. A to je teprve začátek!

Zajímavý produkt twinkly Twinkly světelný závěs RGBW, 210 LED, plast, 19W, P: 100 cm, máte možnost nakoupit rovněž tu na webu umístěný v sekci vánoční světelné řetězy! Máme pro vás ještě jiné produkty z této populární sekce za nejlepší ceny.

Zcela unikátní výrobek twinkly Twinkly světelný závěs RGBW, 210 LED, plast, 19W, P: 100 cm, K: 210cm pocházející od značky twinkly máte možnost nakoupit aktuálně na webu za skvělou cenu! Nabídky od 3 099 Kč.