twinkly LED světelný řetěz párty Twinkly Festoon startér, plast, 14W, P: 1350 cm

LED party světelný řetěz Twinkly Festoon ovladatelný přes aplikaci a Smart Home pro interiér i exteriér Světelný řetěz Twinkly... více informací »
twinkly LED světelný řetěz párty Twinkly Festoon startér
Značka: twinkly
3 399 Kč
Ověřit dostupnost
LED party světelný řetěz Twinkly Festoon ovladatelný přes aplikaci a Smart Home pro interiér i exteriér Světelný řetěz Twinkly...

LED party světelný řetěz Twinkly Festoon ovladatelný přes aplikaci a Smart Home pro interiér i exteriér Světelný řetěz Twinkly Festoon je vybaven 20 diodami LED G45 RGB. Pestrá přehlídka barev, kterou lze chytře přizpůsobit a ovládat pomocí aplikace nebo systému inteligentní domácnosti, vytváří atmosférickou a živou světelnou dekoraci. Jednotlivě ovládaná světla světelného řetězce jsou snímána kamerou chytrého telefonu a mapována aplikací. K zařízení Twinkly lze přistupovat přímo přes Bluetooth a integrovanou WiFi – buď prostřednictvím aplikace, nebo systému chytré domácnosti. Lze sestavit a vybrat nespočet kombinací barev, jasů, vzorů, rotací, gradací a temp. K dispozici jsou také předkonfigurované možnosti. Integrovaný mikrofon také umožňuje koordinaci s hudbou. Funkce/kompatibilita – Očko pro připevnění k jakémukoli rámu – S podporou Bluetooth a integrovanou sítí WiFi – Lze ovládat přímo chytrým telefonem prostřednictvím bezplatné aplikace Twinkly pro iOS a Android – Kompatibilita s aplikacemi Google Assistant a Amazon Alexa – bezproblémové 3D mapování a individuální ovládání každé LED. – synchronizace s hudbou díky mikrofonu (navíc je vyžadován USB klíč) – Dosah ve venkovním prostředí: cca 15 m
Hodně povedený produkt lze pořídit mimo jiné tady na stránkách v oblíbené rubrice smarthome venkovní dekorativní svítidla. Nyní si můžete koupit nové výrobky ve zmíněné sekci ve slevě!
Diskontní produkt můžete koupit taky tady na našem webu umístěný v sekci smarthome venkovní dekorativní svítidla. Získejte podobné produkty z této populární kategorie za outletovou cenu. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další vybrané kousky značky twinkly. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel twinkly vás a vaše blízké obohatí o kvalitní produkty.

Ve slevě tento výrobek twinkly LED světelný řetěz párty Twinkly Festoon startér, plast, 14W, P: 1350 cm od dodavatele kvalitních produktů twinkly snadno získáte již dnes se slevou. V akci za 3 399 Kč.