Top Light Puk Mini Wall+ LED, čočky čiré, nikl matný, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, 8W, L: 9 cm, K: 6.5cm

Tento velmi oblíbený produkt Top Light Puk Mini Wall+ LED, čočky čiré, nikl matný, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, 8W, L: 9 cm, K: 6.5cm od top výrobce Top Light snadno můžete získat právě nyní na našich stránkách za skvělou cenu! Za bezkonkureční cenu 5 999 Kč.
Top Light Puk Mini Wall+ LED
Značka: Top Light
5 999 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Otocná nástenná lampa Puk Mini Wall +, nástenná lampa LED se dvema cirými cockami Nástenné svítidlo Puk Mini Wall + má jednoduchý, ale moderní kulatý design. Jeho telo je vyrobeno z kovu a je opatreno pruhlednou cockou v horní a spodní cásti. Tyto cocky jsou vyrobeny ze skla a vyzarují cílené kužely svetla jako svetla nahoru a dolu s jasnými liniemi. To umožnuje zamerit pozornost na vybrané oblasti místnosti. Díky malému nastavovacímu kolíku získává toto svítidlo Puk individuální charakter. S ní lze otácet hlavou, címž se mení i smery svetla. – Stmívatelné pomocí stmívace s fázovým rezem Chcete-li osvetlení barevne zvýraznit, je možné volitelne zakoupit ruzné barevné filtry, které se pod objektivy umístí snadno jako detská hracka.