Top Light Puk Mini Wall LED 2x8W čočky čiré, nikl matný, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, 8W, L: 8 cm, K: 6.5cm

Vysoce kvalitní produkt Top Light Puk Mini Wall LED 2x8W čočky čiré, nikl matný, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, 8W, L: 8 cm, K: 6.5cm od odblíbeného výrobce Top Light můžete dostat již dnes za extra cenu. Levně za 5 599 Kč.
Top Light Puk Mini Wall LED 2x8W čočky čiré
Značka: Top Light
5 599 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Puk Mini Wall – elegantní nástenné svítidlo LED v minimalistickém designu se dvema cirými cockami Toto jednoduché nástenné svítidlo LED z atraktivní rady svítidel Puk od spolecnosti Top Light má dve ciré sklenené cocky, které jsou v horní a spodní cásti zasunuty do kulatého kovového tela nenápadného svítidla Puk Mini Wall, a vytvárejí tak svetlo smerující nahoru a dolu. Ciré sklenené cocky zvýraznují a cílene osvetlují vybrané body. Vzniká tak individuální svetelný design, který zameruje pozornost diváka na urcité cásti místnosti. Hlavním rysem techto cocek je ostre ohranicený svetelný kužel, který leží prímo na stene a vytvárí neoslnující svetlo v místnosti. Chcete-li osvetlení barevne zvýraznit, mužete si volitelne zakoupit ruzné barevné filtry, které se jednoduše umístí pod objektivy.