Top Light Puk Mini Wall LED 2x8W čočky čiré, antracit matný, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, 8W, L: 8 cm, K: 6.5cm

Velmi žádaný kousek Top Light Puk Mini Wall LED 2x8W čočky čiré, antracit matný, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, 8W, L: 8 cm, K: 6.5cm od přední společnosti Top Light máte možnost pořídit u nás teď za zcela nejnižší cenu. V současnosti pořídíte za cenu 6 499 Kč.
Top Light Puk Mini Wall LED 2x8W čočky čiré
Značka: Top Light
6 499 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Puk Mini Wall – elegantní nástenné svítidlo LED v minimalistickém designu se dvema cirými cockami Toto jednoduché nástenné svítidlo LED z atraktivní rady svítidel Puk od spolecnosti Top Light má dve ciré sklenené cocky, které jsou v horní a spodní cásti zasunuty do kulatého kovového tela nenápadného svítidla Puk Mini Wall, a vytvárejí tak svetlo smerující nahoru a dolu. Ciré sklenené cocky zvýraznují a cílene osvetlují vybrané body. Vzniká tak individuální svetelný design, který zameruje pozornost diváka na urcité cásti místnosti. Hlavním rysem techto cocek je ostre ohranicený svetelný kužel, který leží prímo na stene a vytvárí neoslnující svetlo v místnosti. Chcete-li osvetlení barevne zvýraznit, mužete si volitelne zakoupit ruzné barevné filtry, které se jednoduše umístí pod objektivy.