Top Light Puk Mini Wall, G9, čočky čiré, nikl matný, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, G9, 33W, L: 8 cm, K: 6.5cm

Povedený produkt Top Light Puk Mini Wall, G9, čočky čiré, nikl matný, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, G9, 33W, L: 8 cm, K: 6.5cm od top značky Top Light jde získat momentálně na našich stránkách za extra cenu! Na našich stránkách za 3 899 Kč.
Top Light Puk Mini Wall
Značka: Top Light
3 899 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Minimalistická nástenná lampa Puk Mini Wall se dvema cirými cockami Nástenné svítidlo Puk Mini Wall od spolecnosti Top Light je známá klasika, která umí zabodovat i pres svuj jednoduchý design. Kvalitní kovové telo je kulaté a nahore a dole je vybaveno cirým sklem. Pro tyto cocky je typický ostre ohranicený svetelný kužel, který je viditelný na stene. To vytvárí svetlo smerující nahoru a dolu, které vytvárí príjemnou obytnou atmosféru a poskytuje dobré osvetlení místnosti, které je zcela bez oslnení. Díky zvýraznenému a cílenému osvetlení je pozornost diváka zamerena na vybranou oblast, a muže tak naplnit individuální koncepci místnosti. Chcete-li osvetlení barevne zvýraznit, mužete si volitelne zakoupit ruzné barevné filtry, které se jednoduše umístí pod objektivy.