Top Light Puk Mini Wall+, G9, čočky čiré, matná bílá/chrom, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, G9, 33W, L: 9 cm, K: 6.5cm

Super kousek Top Light Puk Mini Wall+, G9, čočky čiré, matná bílá/chrom, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, G9, 33W, L: 9 cm, K: 6.5cm od dodavatele s dobrým jménem Top Light dostanete právě nyní na našich stránkách za super peníze. K sehnání zrovna v akci za 5 099 Kč.
Top Light Puk Mini Wall+
Značka: Top Light
5 099 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Otocná nástenná lampa Puk Mini Wall + se dvema cirými cockami Nástenné svítidlo Puk Mini Wall + svým decentním vzhledem dokonale dotvárí elegantní obytnou atmosféru. Kombinace kovu v atraktivní barve a cirých sklenených cocek mu dodává nadcasový charakter. Objektivy jsou integrované v horní a spodní cásti a mírne vystupují z tela. Svetlo je vyzarováno cílene a s ostrým ohranicením smerem nahoru a dolu a vytvárí na stene viditelné svetelné kužely. Malý nastavovací kolík umožnuje bez námahy otácet hlavou, menit smer svetla a dodávat konceptu osvetlení individuální charakter. Pod sklenené cocky lze volitelne umístit ruzné barevné filtry, které barevne zvýrazní atmosféru.