Top Light Puk Maxx Wall, LED, čočky čiré, nikl matný, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, 12W, L: 12 cm, K: 8cm

Oblíbený a akční produkt Top Light Puk Maxx Wall, LED, čočky čiré, nikl matný, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, 12W, L: 12 cm, K: 8cm od společnosti s dlouholetou tradicí Top Light jednoduše můžete sehnat v naší internetové nabídce za příznivou cenu! Teď za akční cenu 8 899 Kč.
Top Light Puk Maxx Wall
Značka: Top Light
8 899 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Puk Maxx Wall by Top Light – nástenné svítidlo LED se dvema žárovkami pro atmosférické akcenty Nástenné svítidlo Puk Maxx s teplými bílými LED diodami presvedcí minimalistickým, nadcasovým designem, který se hodí k mnoha stylum bydlení, a stává se tak univerzálním. Díky cirým skleneným cockám se na stenu cílene promítají výrazné kužely svetla smerující nahoru a dolu. To umožnuje promyšlenou inscenaci vybraných oblastí místnosti a pevné okolní osvetlení, které neoslnuje pozorovatele. Harmonickou atmosféru vytvárí predevším decentní designový jazyk steny Puk Maxx v kombinaci s promyšleným svetelným efektem. – Stmívatelné pomocí standardního stmívace s fázovým rezem pro LED Chcete-li osvetlení barevne zvýraznit, mužete si dokoupit ruzné barevné filtry, které se jednoduše umístí pod objektivy.