Top Light Puk Maxx Wall, LED, čočky čiré, matná bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, 12W, L: 12 cm, K: 8cm

Žádaný kus Top Light Puk Maxx Wall, LED, čočky čiré, matná bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, 12W, L: 12 cm, K: 8cm od kvalitní společnosti Top Light pohodlně získáte právě teď v nabídce výhodně. Nyní získáte od 10 099 Kč.
Top Light Puk Maxx Wall
Značka: Top Light
10 099 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Puk Maxx Wall by Top Light – nástenné svítidlo LED se dvema žárovkami pro atmosférické akcenty Nástenné svítidlo Puk Maxx s teplými bílými LED diodami presvedcí minimalistickým, nadcasovým designem, který se hodí k mnoha stylum bydlení, a stává se tak univerzálním. Díky cirým skleneným cockám se na stenu cílene promítají výrazné kužely svetla smerující nahoru a dolu. To umožnuje promyšlenou inscenaci vybraných oblastí místnosti a pevné okolní osvetlení, které neoslnuje pozorovatele. Harmonickou atmosféru vytvárí predevším decentní designový jazyk steny Puk Maxx v kombinaci s promyšleným svetelným efektem. – Stmívatelné pomocí standardního stmívace s fázovým rezem pro LED Chcete-li osvetlení barevne zvýraznit, mužete si dokoupit ruzné barevné filtry, které se jednoduše umístí pod objektivy.