Top Light Puk Maxx Move G9 spot, čočka čirá matná bílá/chrom, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, G9, 5W, K: 8.7cm

Tento akční a ve slevě kus Top Light Puk Maxx Move G9 spot, čočka čirá matná bílá/chrom, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, G9, 5W, K: 8.7cm od skvělého a známého výrobce Top Light jednoduše pořídíte tady teď právě za rozumné peníze. Pouze nyní za 9 199 Kč.
Top Light Puk Maxx Move G9 spot
Značka: Top Light
9 199 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Stropní reflektor Puk Maxx Move, otocný a výklopný Puk Maxx Move je extrémne flexibilní stropní svítidlo, s nímž lze zaostrit definované oblasti a specificky nastavit scénu. To je zajišteno otocnou a výkyvnou hlavou svítidla. Do nej je vložena cirá sklenená cocka, která má za úkol vytváret svetelné kužely s ostrými hranami. Samotné pouzdro presvedcí jasným designovým jazykem a moderním, nenápadným designem. – Rozsah otácení: 360 – Rozsah otácení: 106 Barevné akcenty lze realizovat pomocí volitelne dostupných barevných filtru. Ty jsou umísteny pod objektivem a v závislosti na výberu vytvárejí barevné svetlo.