Top Light Puk Maxx Move G9 spot, čočka čirá, antracit matný, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, G9, 5W, K: 8.7cm

Unikátní a žádaný produkt Top Light Puk Maxx Move G9 spot, čočka čirá, antracit matný, Obývací pokoj / jídelna, hliník, zinek, sklo, G9, 5W, K: 8.7cm od společnosti se zárukou kvality Top Light jde nakoupit zde teď právě pořád výhodně! Aktuálně v akci od 9 199 Kč.
Top Light Puk Maxx Move G9 spot
Značka: Top Light
9 199 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Stropní reflektor Puk Maxx Move, otocný a výklopný Puk Maxx Move je extrémne flexibilní stropní svítidlo, s nímž lze zaostrit definované oblasti a specificky nastavit scénu. To je zajišteno otocnou a výkyvnou hlavou svítidla. Do nej je vložena cirá sklenená cocka, jejíž vlastností je vytváret svetelné kužely s ostrými hranami. Samotné pouzdro presvedcí jasným designovým jazykem a moderním, nenápadným designem. – Rozsah otácení: 360 – Rozsah otácení: 106 Barevné akcenty lze realizovat pomocí volitelne dostupných barevných filtru. Ty jsou umísteny pod objektivem a v závislosti na výberu vytvárejí barevné svetlo.