TECNOLUMEN Walter Schnepel, stolní lampa přírodní, Obývací pokoj / jídelna, niklovaný kov, plátno, plast, E27, 75W, L: 30 cm, K: 54cm

Ve slevě kousek TECNOLUMEN Walter Schnepel, stolní lampa přírodní, Obývací pokoj / jídelna, niklovaný kov, plátno, plast, E27, 75W, L: 30 cm, K: 54cm od top značky TECNOLUMEN máte možnost získat tady teď za výprodejovou cenu. Pouze nyní za 12 799 Kč.
TECNOLUMEN Walter Schnepel
Značka: TECNOLUMEN
12 799 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Klasika novoveku kombinovaná s modernou: stolní lampa Waltera Schnepela – kvalita made in Germany! Návrhár této stolní lampy Walter Schnepel se intenzivne zabýval nemeckou historií svítidel a chápal, které klasické prvky se mohou kombinovat s kterými moderními materiály, aby se vytvoril elegantní a obdivuhodný úcinek. Kovová noha a tyc jsou poniklované a opatrené prvky, které jsou inspirovány stylem Bauhaus. Patrí sem cerný tažný provázek, na kterém se nachází poniklovaná kulicka, a cerný napájecí kabel. Bez pochybností je stínidlo klasického tvaru, ale všechny klasické efekty byly modernizovány tak, aby se každé stínidlo mohlo individualizovat svým zabarvením. Tento osvetlovací produkt lze tedy prizpusobit individuálním podmínkám v místnosti. Krome toho je toto svetlo vybaveno akrylovým difuzorem. Kvalita tohoto jedinecného výrobku se overuje poradovým císlováním a razítkem TECNOLUMEN na noze lampy. Spolecnost TECNOLUMEN – program se srdcem Spolecnost TECNOLUMEN je založena výhradne na stylu Bauhaus: jejich prvním produktem byla stolní lampa Wagenfeld v roce 1979. Krome modelu Wilhelma Wagenfelda zaclenil TECNOLUMEN do svého programu ješte více klasiku designu Bauhaus – od Marianne Brandtové až po návrhy dalších designéru, jako je Walter Schnepel. Také Art Déco a De Stijl formují program tohoto výrobce.