TECNOLUMEN Umkreis – stojatá lampa styl Bauhaus, Obývací pokoj / jídelna, niklovaný kov, GU10, 4.9W, Energetická třída: F, K: 161cm

Žádaný produkt TECNOLUMEN Umkreis - stojatá lampa styl Bauhaus, Obývací pokoj / jídelna, niklovaný kov, GU10, 4.9W, Energetická třída: F, K: 161cm od známé kvalitní značky TECNOLUMEN pohodlně nakoupíte aktuálně na webu levně. Nyní za 47 499 Kč.
TECNOLUMEN Umkreis - stojatá lampa styl Bauhaus
Značka: TECNOLUMEN
47 499 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Lesklá stojatá lampa LED ve stylu Bauhaus Tato stojatá lampa LED má neobvyklý design, který je založen na modelech z období Bauhausu. Je to verná kopie originálu. Pozoruhodné je provedení s tehdy typickým protizávažím, kterým je urcen sklon lampy. Je z poniklovaného kovu. Stojatá lampa není jen zdrojem svetla, ale také pusobivým kusem nábytku. Bauhaus byl založen Walterem Gropiusem v roce 1919 jako umelecká akademie a vyznacuje se funkcním designem, který vedl k mnoha slavným dílum. Pravost této zvláštní stojaté svítilny je zarucena sériovým císlem na noze lampy a razítkem výrobce s odkazem na období Bauhausu. Spolecnost, která vytvorila tento jedinecný díl, se specializuje na rekonstrukci klasiky z období Bauhausu. Všechno zacalo v roce 1979 reprodukcí stolní lampy Waltera Wagenfelda, po níž následovala rada dalších kopií. Napríklad lampy a jiné predmety navržené bývalou žákyní Bauhausu Marianne Brandt. Modely Waltera Schnepela jsou rovnež zahrnuty do sortimentu nemeckého výrobce; rovnež pracuje na stylu Art Decó a myšlenkách skupiny De Stijl, která byla založena v Nizozemsku v roce 1917.