TECNOLUMEN Theia závěsné světlo se stmívačem, nikl, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 17W, Energetická třída: F, P: 90 cm, L: 5 cm, K: 6.5cm

Výjimečný produkt TECNOLUMEN Theia závěsné světlo se stmívačem, nikl, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 17W, Energetická třída: F, P: 90 cm, L: 5 cm, K: 6.5cm originál od výrobce TECNOLUMEN jednoduše získáte právě teď v naší nabídce výhodně! V akci od 48 799 Kč.
TECNOLUMEN Theia závěsné světlo se stmívačem
Značka: TECNOLUMEN
48 799 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Závesné svetlo LED Theia – optika osvetlených oblázku s funkcí stmívání Tri mladí návrhári jménem Christian Schmidt, André Boetker a Klaus-Peter Jurk založili skupinu ZENO v Brémách v roce 1993. Od roku 2010 je Christian Schmidt symbolem znacky zenolich®. Návrhy spolecnosti jsou založeny na soucasném designu a jasném a jednoduchém designu Bauhaus. Závesné svetlo Theia LED se z profilu podobá rade oblázku, které se na dvou závesech vznášejí nad stolem. Theia je vyrobena z hliníku a plastu a ozaruje stul pod sebou bez oslnení. Technologie LED byla použita z duvodu trvanlivosti a energetické úcinnosti. Vestavený dotykový stmívac umožnuje nastavit jas. TECNOLUMEN je spolecnost vyrábející osvetlení, která se zcela upsala stylu Bauhaus a založila svoji výrobu v roce 1979 s lampou Wagenfeld. Je inspirován predevším originály Bauhausu, ale také soucasným designem se stejnou základní myšlenkou. Výroba probíhá v manufakture v Brémách s poradovými císly a razítky TECNOLUMEN, která overují pravost návrhárských svetel.