TECNOLUMEN Theia LED závěsné světlo, nikl, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 17W, Energetická třída: F, P: 90 cm, L: 5 cm, K: 6.5cm

Ve slevě tento produkt TECNOLUMEN Theia LED závěsné světlo, nikl, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 17W, Energetická třída: F, P: 90 cm, L: 5 cm, K: 6.5cm od výrobce TECNOLUMEN můžete nakoupit zde extra se slevou! Levně za 48 799 Kč.
TECNOLUMEN Theia LED závěsné světlo
Značka: TECNOLUMEN
48 799 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Inspirace z oblázku – závesné svetlo LED Theia Toto designérské závesné svetlo pochází z návrhu zenolicht®, designérské znacky, za kterou od roku 2010 stojí Christian Schmidt, mladý návrhár, který v roce 1993 s návrhári André Boetkerem a Klaus-Peter Jurkem založil skupinu ZENO. Soucasné návrhy zenolich® jsou založeny na soudobém designu i na jasném a jednoduchém designu Bauhaus. Theia se v bocním pohledu podobá oblázkum serazeným za sebou a drženým dvema závesy. Theia je vyrobena z hliníku a plastu, a ozaruje stul pod sebou bez oslnení. Použitá technologie LED je dlouhodobá a energeticky úsporná. V kombinaci s externím fázovým nebo koncovým stmívacem muže být jas regulován. TECNOLUMEN je spolecnost vyrábející osvetlení, která se zcela upsala stylu Bauhaus a založila svoji výrobu v roce 1979 s lampou Wagenfeld. Ale nejen originály z Bauhausu, ale také soucasné designérské výrobky se stejnou základní myšlenkou stylu Bauhaus se vyrábejí v manufakture v Brémách s poradovými císly a razítky TECNOLUMEN. Autenticnost návrhárských svetel je z toho patrná.