TECNOLUMEN Pap, stojatá lampa Bauhaus Gyula Pap, Obývací pokoj / jídelna, matně leptané sklo, niklovaná mosaz, železo, E27, 75W, K: 168cm

Ve slevě produkt TECNOLUMEN Pap, stojatá lampa Bauhaus Gyula Pap, Obývací pokoj / jídelna, matně leptané sklo, niklovaná mosaz, železo, E27, 75W, K: 168cm od top značky TECNOLUMEN můžete koupit aktuálně na našich stránkách za rozumné peníze! Nyní zakoupíte za 43 899 Kč.
TECNOLUMEN Pap
Značka: TECNOLUMEN
43 899 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Umelecká stojatá lampa Bauhaus podle puvodního vzoru Tato stojatá lampa upoutá svým hladkým designem a promyšlenými detaily. Jedná se o overenou repliku díla vytvoreného v roce 1923 madarem Gyula Pap na Výmarském Bauhausu. Stínidlo je vyrobeno z leptaného skla a je neseno stojanem z poniklované mosazi. Noha se skládá z kulaté desky z cerne lakovaného železa. Celková hmotnost svítilny je 12,5 kg a zarucuje maximální stabilitu. V dobe vzniku puvodního modelu byly žárovky se zrcadlovými bankami novinkou, kterou také umelec Bauhausu Gyula Pap integroval do své stojaté lampy. Pro jasnou autenticitu se doporucuje použít práve takový typ jako žárovku. Pravost svetla musí být potvrzena prubežným císlováním, které se nachází u nohy, a razítkem výrobce s odkazem na radu Bauhausu. Vývoj a napodobování klasických lamp Bauhausu je jedním ze srdcových prvku výrobce svítidla. To se provádí peclivým a podrobným zpusobem. Známá stolní lampa Wagenfeld oznacuje startovní bod; Byla první, kterou výrobce v roce 1979 privedl na trh. Krome toho výrobce provádí nové úpravy lampy a príslušenství jiných umelcu spojených s Bauhausem, jako je Marianne Brandt. Krome toho má spolecnost v programu návrhy umelcu, jako je Walter Schnepel, jakož i práce založené na francouzském stylu Art Decó a holandské skupine De Stijl, která byla založena v roce 1917.