TECNOLUMEN – německé Art-Deco stropní světlo, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, niklovaný kov, sklo, S14d, 35W, P: 40 cm, L: 20 cm, K: 9.5cm

Oblíbený a kvalitní výrobek TECNOLUMEN - německé Art-Deco stropní světlo, Obývací pokoj / jídelna, dřevo, niklovaný kov, sklo, S14d, 35W, P: 40 cm, L: 20 cm, K: 9.5cm od skvělé a známé značky TECNOLUMEN jednoduše seženete již dnes skutečně levně. V akci od 6 899 Kč.
TECNOLUMEN - německé Art-Deco stropní světlo
Značka: TECNOLUMEN
6 899 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Art Déco – navrženo a vyrobeno v Nemecku! Art Déco je umelecký styl inovací, který vznikal ve 20. letech do roku 1940. Je to smes vytvarované elegance, vzácných materiálu, silných barev a doteku smyslnosti. Všechny tyto vlastnosti se nacházejí v tomto jedinecném osvetlovacím produktu, který byl založen na nemeckém návrhu z roku 1930 – dobe rozkvetu Art Déco, kdy i hlavní mesto Eritreji, Asmara, bylo postaveno v tomto stylu. Ve smyslu Art Déco se geometrický tvar obdélníku stal prevažujícím znakem tohoto stropního svetla. Nároky Art Déco na materiály byly bezpodmínecne splneny drevem, kovem a sklem. Barvy bílá, cerná, niklová jakož i matné sklo vytvárejí atmosféru smyslnosti v kterémkoli pokoji nebo na chodbe. Jakost tohoto výrobku se overuje poradovým císlováním a razítkem TECNOLUMEN. Spolecnost TECNOLUMEN – program se srdcem Spolecnost TECNOLUMEN je založena výhradne na stylu Bauhaus: jejich prvním produktem byla stolní lampa Wagenfeld v roce 1979. Krome modelu Wilhelma Wagenfelda zaclenil TECNOLUMEN do svého programu ješte více klasiku designu Bauhaus – od Marianne Brandtové až po návrhy dalších designéru, jako je Walter Schnepel. Také Art Déco a De Stijl formují program tohoto výrobce.