TECNOLUMEN LUM X závěsné světlo LED, chrom, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, 8W, Energetická třída: F, P: 85 cm, L: 85 cm, K: 2cm

Tento kvalitní produkt TECNOLUMEN LUM X závěsné světlo LED, chrom, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, 8W, Energetická třída: F, P: 85 cm, L: 85 cm, K: 2cm od skvělého a známého výrobce TECNOLUMEN snadno získáte v naší online nabídce skutečně levně! Ceny již od 53 999 Kč.
TECNOLUMEN LUM X závěsné světlo LED
Značka: TECNOLUMEN
53 999 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Výškove nastavitelné závesné svítidlo LUM X LED ve stylu Bauhaus se senzorovým stmívacem Závesné svítidlo LUM X LED kombinuje klasický design Bauhausu s moderní technologií. Velkou funkcnost zajištuje senzorový stmívac, který umožnuje zapínání a vypínání a stmívání jednotlivých prvku LED, a výšková nastavitelnost od 40 do 175 cm. Ctyri konce trubice lze navíc otácet o 360°, takže lze individuálne urcovat smer svetla. Svítidlo vyrábejí dve spolecnosti THONET a TECNOLUMEN, které jsou známé svými designovými svítidly a nábytkem. Designér Ulf Möller již pro spolecnost THONET navrhl nábytek v proslulé konstrukci z trubkové oceli. Rada svítidel LUM je dokonalým doplnkem této designové myšlenky, protože ocelová trubka hraje hlavní roli i v techto svítidlech. Spolecnost TECNOLUMEN sídlí v Brémách a venuje se výrobe svítidel Bauhaus a takových svítidel, která na myšlenku Bauhausu navazují. LUM je dalším moderním rozšírením rady TECNOLUMEN, které stále navazuje na tradici Bauhausu.