TECNOLUMEN Lightworm stolní lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, E27, 7W, Energetická třída: E, L: 30 cm, K: 40cm

Velmi prodávaný produkt TECNOLUMEN Lightworm stolní lampa, černá, Obývací pokoj / jídelna, kov, plast, E27, 7W, Energetická třída: E, L: 30 cm, K: 40cm od výrobce se zárukou kvality TECNOLUMEN dostanete právě teď v nabídce za výprodejovou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 1 999 Kč.
TECNOLUMEN Lightworm stolní lampa
Značka: TECNOLUMEN
1 999 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Osvetlení jako syntéza jednoduchosti a tvorivosti – stolní lampa LED Lightworm Tato stolní lampa LED navržená Walterem Schnepelem, jedním z nejaktivnejších návrháru firmy TECNOLUMEN se prezentuje jako smes z funkcního charakteru – vyjádrená viditelnou žárovkou a ohebnou kovovou trubkou – a kreativitou. Ke stále cerné objímce je pripojena rovnež cerná nebo poniklovaná kovová trubka. Spolecnost TECNOLUMEN – program se srdcem Spolecnost TECNOLUMEN je založena výhradne na stylu Bauhaus: jejich prvním produktem byla stolní lampa Wagenfeld v roce 1979. Krome modelu Wilhelma Wagenfelda zaclenil TECNOLUMEN do svého programu ješte více klasiku designu Bauhaus – od Marianne Brandtové až po návrhy dalších designéru, jako je Walter Schnepel. Také Art Déco a De Stijl formují program tohoto výrobce.