TECNOLUMEN Cubelight Move stolní růžová/černá, Obývací pokoj / jídelna, sklo, nerez, 12W, Energetická třída: F, L: 15 cm, K: 15cm

Zlevněný produkt TECNOLUMEN Cubelight Move stolní růžová/černá, Obývací pokoj / jídelna, sklo, nerez, 12W, Energetická třída: F, L: 15 cm, K: 15cm od známé kvalitní značky TECNOLUMEN lze zakoupit aktuálně na našich stránkách v akci! Výhodně teď u nás za 25 099 Kč.
TECNOLUMEN Cubelight Move stolní růžová/černá
Značka: TECNOLUMEN
25 099 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Stmívatelná stolní LED lampa Cubelight move s rádiovou kostkou Charakteristickým znakem této manufaktury jsou dobové originály, které se kompletují pomocí tradicní rucní práce. Spolecnost Tecnolumen se tak vyznacuje zejména zpracováním vysoce kvalitních materiálu a dlouhou životností svých výrobku. Tato stolní lampa LED je inspirována architekturou Bauhausu, která zaujme jasnými strukturami a redukovaným designem. Cubelight move je inovativní rozšírení kostky Cubelight 2 (2012) od designéra Mathiase Schifferdeckera z roku 2020. Vestavená technologie umožnuje ovládání kostky prostrednictvím ovládací kostky. Krome zapínání a vypínání svetla lze regulovat teplotu svetla i jas. Pro tyto funkce byly instalovány inovativní snímace zrychlení z konstrukce letadel, takže ovládání krychle je možné jejím naklánením nebo otácením. Dekorativní svetelný objekt se skládá z 18 rucne broušených sklenených kostek, které dohromady tvorí jednu velkou kostku. 14 cirých kostek a 4 kostky v cervené, modré, zelené a žluté barve umožnují individuální možnosti designu a barevných kombinací.