TECNOLUMEN Cubelight LED stolní lampa, rosa/černá, Obývací pokoj / jídelna, sklo, nerez, 6.8W, Energetická třída: E, L: 15 cm, K: 15cm

Nejprodávanější výrobek TECNOLUMEN Cubelight LED stolní lampa, rosa/černá, Obývací pokoj / jídelna, sklo, nerez, 6.8W, Energetická třída: E, L: 15 cm, K: 15cm od dodavatele s dobrým jménem TECNOLUMEN snadno můžete pořídit tady a teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Zboží pořídíte teď u nás za 19 199 Kč.
TECNOLUMEN Cubelight LED stolní lampa
Značka: TECNOLUMEN
19 199 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Stmívatelná stolní LED lampa Cubelight Výrobce svítidel Tecnolumen zaujme designovými predmety s nadcasovým a osobitým designem. Zamerují se na originály z období Bauhausu, kterými vytvorili celosvetový rys. Mnohokrát ocenené designové svítidlo Cubelight od Mathiase Schifferdeckera z roku 2012 je prvotrídní kompozicí architektury Bauhausu ve spojení s nejmodernejší technologií. Architektura Bauhausu se vyznacuje jasnými tvary a vecným designem, který se odráží i ve svítidle Cubelight. Skládá se z 18 rucne broušených sklenených kostek, které lze individuálne usporádat. Hrany a hrany vytvárejí mimorádné odrazy svetla, které mohou unikat i pri vypnutém svítidle.