TECNOLUMEN Buquet stolní lampa 24 karátů pozlacená, Pracovna / kancelář, pozlacený kov (24 karátů), GU5.3 / MR16, 5.5W, K: 120cm

Tento vynikající produkt TECNOLUMEN Buquet stolní lampa 24 karátů pozlacená, Pracovna / kancelář, pozlacený kov (24 karátů), GU5.3 / MR16, 5.5W, K: 120cm od přední značky TECNOLUMEN můžete získat právě za výhodnou cenu! Výhodně za 171 199 Kč.
TECNOLUMEN Buquet stolní lampa 24 karátů pozlacená
Značka: TECNOLUMEN
171 199 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Stolní lampa Buquet vyrobená z 24karátového pozlaceného kovu vyzaruje historii – kvalita a nápady made in Germany! — Limitované zvláštní vydání — S touto stolní lampou LED se vrátí do života kus historie. Historie stolní lampy Buquet sahá daleko do nemecké minulosti: do roku 1927. 9. února tohoto roku si prý mel Edward-Wilfrid Buquet, o kterém víme jen velmi málo, v Paríži nechat patentovat klouby této lampy. Jestli vedel, že se jeho produkt po témer sto letech narodí v nové sláve ve 24 karátovém pozlaceném kovu? Stolní lampa Buquet byla peclive zrekonstruována a vyzaruje svou historii s každým milimetrem zlatého povrchu. Podstavec, který byl vytvoren rucne pro toto omezené vydání, má tradicní vzhled a vyvolává nostalgické pocity, zatímco klouby uchovávají jádro historie lampy. Na nich – a na poradovém císlování a razítku TECNOLUMEN – mužete rozeznat pravost tohoto produktu. Tento prvotrídní osvetlovací výrobek se dá také použít zcela funkcne a v pracovních prostorách pusobí vyložene vzácne. Spolecnost TECNOLUMEN – program se srdcem Spolecnost TECNOLUMEN je založena výhradne na stylu Bauhaus: jejich prvním produktem byla stolní lampa Wagenfeld v roce 1979. Krome modelu Wilhelma Wagenfelda zaclenil TECNOLUMEN do svého programu ješte více klasiku designu Bauhaus – od Marianne Brandtové až po návrhy dalších designéru, jako je Walter Schnepel. Také Art Déco a De Stijl formují program tohoto výrobce.