TECNOLUMEN Buquet LED stolní lampa postříbřená, Pracovna / kancelář, postříbřený kov s uložením 90, GU5.3 / MR16, 5.5W, K: 120cm

Tento akční výrobek TECNOLUMEN Buquet LED stolní lampa postříbřená, Pracovna / kancelář, postříbřený kov s uložením 90, GU5.3 / MR16, 5.5W, K: 120cm s pečetí kvality od značky TECNOLUMEN lze sehnat v naší aktuální nabídce za extra cenu! Aktuálně v akci od 102 299 Kč.
TECNOLUMEN Buquet LED stolní lampa postříbřená
Značka: TECNOLUMEN
102 299 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Psací stoly v lesku dejin se stolní lampou Buquet LED – kvalita a nápady made in Germany! S touto LED stolní lampou se ožívá kus historie. Historie stolní lampy Buquet sahá daleko do nemecké minulosti: do roku 1927. 9. února tohoto roku si prý mel Edward-Wilfrid Buquet, o kterém víme jen velmi málo, v Paríži nechat patentovat klouby této lampy. Jestli vedel, že se jeho produkt po témer sto letech znovu narodí nové sláve? Stolní lampa Buquet byla peclive rekonstruována a odráží svoji historii s každým milimetrem postríbreného kovového povrchu. Podstavec má tradicní vzhled a vyvolává nostalgické pocity, zatímco klouby uchovávají jádro historie lampy. Na nich – a na poradovém císlování a razítku TECNOLUMEN – mužete rozeznat pravost tohoto produktu. Tento výrobek osvetlení je velmi funkcní a vypadá velmi elegantne na pracovních plochách. Je vybaven žárovkou LED s 5,5 W a zajištuje vynikající jas i pri delších studiích. Spolecnost TECNOLUMEN – program se srdcem Spolecnost TECNOLUMEN je založena výhradne na stylu Bauhaus: jejich prvním produktem byla stolní lampa Wagenfeld v roce 1979. Krome modelu Wilhelma Wagenfelda zaclenil TECNOLUMEN do svého programu ješte více klasiku designu Bauhaus – od Marianne Brandtové až po návrhy dalších designéru, jako je Walter Schnepel. Také Art Déco a De Stijl formují program tohoto výrobce.