TECNOLUMEN Bulo Micro stolní lampa dotyk stmívač, Obývací pokoj / jídelna, hliník, sklo, plast, 4.5W, Energetická třída: G, K: 95cm

Zcela unikátní produkt TECNOLUMEN Bulo Micro stolní lampa dotyk stmívač, Obývací pokoj / jídelna, hliník, sklo, plast, 4.5W, Energetická třída: G, K: 95cm od společnosti se zárukou kvality TECNOLUMEN snadno získáte teď ve slevě! Nyní pořídíte od 3 899 Kč.
TECNOLUMEN Bulo Micro stolní lampa dotyk stmívač
Značka: TECNOLUMEN
3 899 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Stolní lampa Bulo Micro LED s dotykovým stmívacem Spolecnost Tecnolumen se vyznacuje predevším zpracováním vysoce kvalitních materiálu a dlouhou životností svých výrobku. Kulová lampa Bulo Micro je soucástí série „Bulo“ od designéra Olivera Niewiadomského a zaujme svým neobycejným designem v kombinaci s nejmodernejší technologií. Niewiadomski vytvoril futuristický design, který upoutá pozornost. Hlavním rysem designového svítidla je jemne kroucený hliníkový korpus, na kterém je umísteno satinované stínidlo Arcyl. Stolní lampa, která je na první pohled jednoduchá, se pri bližším pohledu ukáže jako velmi mnohotvárná a fantazii se meze nekladou. S dotykovým stmívacem.