Stropní lampa bílá – Combi

Špičkový design v celé své jednoduchosti, to je tato stropní lampa Combi od značky QAZQA. Tato lampa je vyrobena z matného bílého... více informací »
Stropní lampa bílá - Combi
409 Kč
Ověřit dostupnost
Špičkový design v celé své jednoduchosti, to je tato stropní lampa Combi od značky QAZQA. Tato lampa je vyrobena z matného bílého...

Špičkový design v celé své jednoduchosti, to je tato stropní lampa Combi od značky QAZQA. Tato lampa je vyrobena z matného bílého kovu, což jí dodává její moderní a elegantní povrch. Lze jej dokončit podle vlastního vkusu kombinací vaší oblíbené barvy stínu, protože stropní lampa je k tomu ideální! Jde pouze o namontování příslušné kapoty a utažení prstence. Svítilna má velkou objímku E27 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 60 W). Tato lampa má výšku 8,5 cm a průměr 10 cm. Proměňte svůj vlastní nápad v realitu s tímto Combi, super zábava! Tato krásná stropní lampa je skutečným přínosem pro každou místnost v domě!
Unikátní a oblíbený výrobek Stropní lampa bílá – Combi jde získat nyní tu na webu v populární rubrice stropni svitidla. Nyní si můžete koupit ostatní zboží ze zmíněné sekce ve slevě.
Nejprodávanější produkt dostanete již dnes tady u nás zařazený v rubrice stropni svitidla. Nyní pořídíte ostatní produkty ve zmiňované rubrice ve slevě. Nebojte, máme toho více, mrkněte také na další vybrané kousky od značky Lampy & Světla. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Lampy & Světla vás a vaše blízké obohatí o špičkové produkty

Unikátní a žádaný kousek Stropní lampa bílá – lze zakoupit právě tady na našem webu umístěný v kategorii stropni svitidla! Nyní získáte oblíbené výrobky ve zmiňované kategorii ve výprodejové akci!
Tento výjimečný produkt Stropní lampa bílá – Combi můžete koupit aktuálně tu na webu v oblíbené sekci stropni svitidla. Nyní si můžete koupit vyjímečné produkty z této oblíbené rubriky za super peníze! U zákazníků oblíbená značka Lampy & Světla vás obohatí o špičkové zboží Podívejte se sami! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní kousky od značky Lampy & Světla. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tento velmi oblíbený kus Stropní lampa bílá – Combi máte možnost dostat rovněž na webu umístěný v sekci stropni svitidla. Nyní pořídíte podobné produkty z této oblíbené sekce za příznivou cenu!

Akční produkt Stropní lampa bílá - Combi od dodavatele s dlouholetou historií Lampy & Světla můžete sehnat u nás téměř zdarma. Nyní získáte od 409 Kč.