Stropní bodové svítidlo bronzové otočné a sklopné – Karin 2

Jaký poutač v domě! Spot Karin 2 opravdu patří do moderního interiéru. Díky kombinaci bronzové barvy a elegantního designu je... více informací »
Stropní bodové svítidlo bronzové otočné a sklopné - Karin 2
565 Kč
Ověřit dostupnost
Jaký poutač v domě! Spot Karin 2 opravdu patří do moderního interiéru. Díky kombinaci bronzové barvy a elegantního designu je...

Jaký poutač v domě! Spot Karin 2 opravdu patří do moderního interiéru. Díky kombinaci bronzové barvy a elegantního designu je velmi nadčasový a stylový. Má výšku 14,5 cm, délku 30 cm a šířku 8 cm. Průměr stínidla je 7,5 cm. Deska pro montáž na strop má průměr 8 cm. Lampa má dvě svítidla GU10 a je dodávána bez světelných zdrojů, takže si je objednejte s ní (max. 35 Watt každý). Spot je také stmívatelný externím stmívačem; takže můžete zcela určit svou atmosféru. Dodejte svému interiéru moderní vzhled s touto Karin 2! Spot Karin je k dispozici v různých tvarech a barvách. Akční a ve slevě produkt máte možnost nakoupit teď na webu ve známé sekci bodova svetla! Podívejte se na ještě jiné kusy z této známé kategorie ve výhodné akci. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další kvalitní produkty od dodavatele Lampy & Světla. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Tento zlevněný produkt Stropní bodové svítidlo bronzové otočné a sklopné – Karin 2 jde sehnat nyní tady a teď na našich stránkách v populární rubrice bodova svetla. Nyní můžete najít akční produkty ve zmíněné kategorii za super peníze! Nejprodávanější produkt je k dispozici aktuálně tady na našich stránkách v kategorii bodova svetla. Nyní si můžete koupit nové zboží z naší sekce ve výprodejové akci.

Výjimečný kousek Stropní bodové svítidlo bronzové otočné a sklopné – Karin 2 lze získat ještě tady na našich stránkách ve známé rubrice bodova svetla. Nyní můžete najít ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii v bezva akci.

Zajímavý produkt Stropní bodové svítidlo bronzové otočné a sklopné - Karin 2 od kvalitního výrobce Lampy & Světla pohodlně seženete momentálně na našich stránkách výhodně! Levně za cenu 565 Kč.