Stojací venkovní svítidlo černé včetně LED a stmívače IP55 solar – Felice

Felice je opravdu skvělá venkovní lampa! Vypadá to, že lampa má na hlavě klobouk, který dává světlo. Velmi pěkné vedle... více informací »
Stojací venkovní svítidlo černé včetně LED a stmívače IP55 solar - Felice
1 445 Kč
Ověřit dostupnost
Felice je opravdu skvělá venkovní lampa! Vypadá to, že lampa má na hlavě klobouk, který dává světlo. Velmi pěkné vedle...

Felice je opravdu skvělá venkovní lampa! Vypadá to, že lampa má na hlavě klobouk, který dává světlo. Velmi pěkné vedle zahradní cesty, na terase nebo u vchodových dveří. Felice je vyrobena z plastu a povrchově upravena v černé a bílé barvě. Má průměr 21 cm a výšku 73 cm. Stojací venkovní svítidlo má integrované LED osvětlení. Tento má světelný výkon 280 lumenů a 3000 – 6500 Kelvinů. Lampa se snadno stmívá tlačítkem na kapotě. S hodnotou IP 55 je Felice odolný proti stříkající vodě, a proto odolá silné dešťové přeháňce. Venkovní lampa pracuje se solárním systémem, takže se přes den nabíjí ze slunce a večer zajišťuje osvětlení. Udělejte své venkovní prostředí atraktivní a bezpečné se stojací venkovní lampou Felice.
Levný produkt Stojací venkovní svítidlo černé včetně LED a stmívače IP55 solar – Felice máte možnost sehnat taky tu umístěný v sekci venkovni stojaci lampy! Připravili jsme pro vás podobné produkty z této populární kategorie ve výhodné akci. Tato vyjímečná značka Lampy & Světla prodává kvalitní zboží.
Kvalitní a velmi žádaný produkt jde sehnat právě nyní tady u nás v oblíbené sekci venkovni stojaci lampy. Připravili jsme jiné výrobky z této známé sekce na pár kliknutí. Známý dodavatel Lampy & Světla má ve stále nabídkce top zboží. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na více kousků od výrobce Lampy & Světla. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Žádaný produkt jde sehnat snadno na našich stránkách v sekci venkovni stojaci lampy! Nyní si můžete koupit jiné produkty z naší kategorie za výprodejovou cenu!
Tento kvalitní a žádaný produkt Stojací venkovní svítidlo černé včetně LED a stmívače IP55 solar – Felice máte možnost koupit rovnou tu umístěný v rubrice venkovni stojaci lampy. Máme pro vás parádní zboží z naší sekce za výprodejovou cenu. To není vše, náš sortiment je široký. Máme v nabídce více kvalitních produktů od značky Lampy & Světla. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Hodně prodávaný produkt Stojací venkovní svítidlo černé včetně LED a stmívače IP55 solar – Felice lze sehnat lehce tady na našich stránkách umístěný v sekci venkovni stojaci lampy! Mrkněte na oblíbené produkty z této rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. To není všechno, přichystali jsme toho pro vás více. Prozkoumejte u nás další skvělé zboží od dodavatele Lampy & Světla. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Lampy & Světla může nabídnout prvotřídní produkty

Tento skvělý produkt Stojací venkovní svítidlo černé včetně LED a stmívače IP55 solar - Felice od kvalitní společnosti Lampy & Světla k dostání právě teď skutečně levně! V akci za cenu 1 445 Kč.