STAR TRADING LED světlo do okna Reinbek, dřevo, 0.03W, L: 30 cm, K: 18cm

LED lustr Reinbek se scénou zimního lesa Pokud není osvětlený, lustr na okna Reinbek LED je skutečným poutačem: Jednotlivé motivy... více informací »
STAR TRADING LED světlo do okna Reinbek
Značka: STAR TRADING
799 Kč
Ověřit dostupnost
LED lustr Reinbek se scénou zimního lesa Pokud není osvětlený, lustr na okna Reinbek LED je skutečným poutačem: Jednotlivé motivy...

LED lustr Reinbek se scénou zimního lesa Pokud není osvětlený, lustr na okna Reinbek LED je skutečným poutačem: Jednotlivé motivy lesní scény jsou ze dřeva vyřezány velmi živě. Scenérie je obzvláště působivá, jakmile se rozsvítí osvětlení a teplé bílé LED diody vyzařují jejich měkké světlo. Nádherná vánoční dekorace, např. B. pro parapet. – Provoz na baterie: 2 x AA (není součástí dodávky – lze objednat prostřednictvím příslušenství)
Tento kvalitní a levný produkt je k sehnání taky na našich stránkách umístěný v rubrice vánoční svícny! Nyní můžete koupit kvalitní produkty z této sekce za nejlepší ceny! To však není všechno, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží od výrobce STAR TRADING. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Povedený kus STAR TRADING LED světlo do okna Reinbek, dřevo, 0.03W, L: 30 cm, K: 18cm od přední společnosti STAR TRADING máte možnost najít na našich stránkách teď právě za výprodejovou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 799 Kč.