Skandinávská závěsná lampa černá s bílou dvouvrstvou – Claudius

Pokud hledáte skutečný poutač pro váš interiér, pak je tato závěsná lampa Claudius pro vás! Černá kovová závěsná lampa se... více informací »
Skandinávská závěsná lampa černá s bílou dvouvrstvou - Claudius
1 879 Kč
Ověřit dostupnost
Pokud hledáte skutečný poutač pro váš interiér, pak je tato závěsná lampa Claudius pro vás! Černá kovová závěsná lampa se...

Pokud hledáte skutečný poutač pro váš interiér, pak je tato závěsná lampa Claudius pro vás! Černá kovová závěsná lampa se stínítky v sobě má výrazný tvar, který poskytuje hravý světelný efekt. To zdůrazňuje bílá vnitřní strana čepic. Toto svítidlo je dodáváno bez světelného zdroje, takže si nezapomeňte objednat objímku E27, abyste lampu mohli okamžitě použít. Claudius má kapacitu maximálně 60 W a je vhodný i pro LED žárovky. Pokud chcete použít stmívatelnost této lampy, nezapomeňte si zakoupit stmívač, protože není součástí lampy. Závěsná lampa je skutečným doplňkem moderního obývacího pokoje, kuchyně nebo haly. Připojení této lampy je jako u jakékoli závěsné lampy. Žádaný produkt Skandinávská závěsná lampa černá s bílou dvouvrstvou – Claudius lze pořídit také tady a teď na našem webu ve známé sekci zavesna svitidla. Najděte si další produkty z této populární rubriky v akci! Známý výrobce Lampy & Světla vám poskytuje top produkty Nebojte, máme toho více, podívejte se taky na další kvalitní zboží od výrobce Lampy & Světla. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Skandinávská závěsná lampa černá s bílou dvouvrstvou - Claudius od kvalitní společnosti Lampy & Světla snadno můžete najít v naší online nabídce ve výprodejové akci! Cena od 1 879 Kč.