Sforzin Závěsné svítidlo Samoi z kovu, Ø 20 cm, Obývací pokoj / jídelna, Kov s povrchovou úpravou práškovým lakem, E27, 40W, K: 40.5cm

Kvalitní a levný kousek Sforzin Závěsné svítidlo Samoi z kovu, Ø 20 cm, Obývací pokoj / jídelna, Kov s povrchovou úpravou práškovým lakem, E27, 40W, K: 40.5cm od známé značky Sforzin jednoduše seženete právě teď za výprodejovou cenu! Nabídka od 4 299 Kč.
Sforzin Závěsné svítidlo Samoi z kovu
Značka: Sforzin
4 299 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Moderní závesná lampa Samoi vyrobená z kovu Samoi závesná lampa je vyrobena z kovu a svým moderním designem má krásný vzhled. Povrch lampy je cerný, zatímco vnitrek je bílý. Díky tomu má svetlo, které vychází prímo dolu, príjemnejší úcinek. Kyvadlová trubice z kartácované mosazi dodává lampe eleganci a predstavuje zámerne nastavený detail. V ideálním prípade je závesná lampa vhodná k osvetlení malých jídelních stolu nebo pultu, a to i v kombinaci s jinými lampami této rady. Tato lampa pochází z produktové rady Miloox od spolecnosti Sforzin, která se vyznacuje neobvykle cerstvým designem a kombinací trendy materiálu.