Serien Lighting serien.lighting Drum S závěsné 927 Triac ploché, Obývací pokoj / jídelna, sklo, polykarbonát, hliník, ocel, 11W, K: 10.5cm

Tento unikátní produkt Serien Lighting serien.lighting Drum S závěsné 927 Triac ploché, Obývací pokoj / jídelna, sklo, polykarbonát, hliník, ocel, 11W, K: 10.5cm originál od výrobce Serien Lighting jednoduše najdete tady ve výhodné akci. Výhodně za 12 499 Kč.
Serien Lighting serien.lighting Drum S závěsné 927 Triac ploché
12 499 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Drum S – LED závesná lampa s cirým sklem a vnitrním opálovým reflektorem – zavešení na pochromovanou ocelovou trubku Stínidlo LED závesné lampy Drum S se skládá z rucne foukaného pruhledného skla ve tvaru nadcasového válce a kónického vnitrního reflektoru z opálove bílého polykarbonátu. Ten zpusobí všeobecné osvetlení do stran, které mírne vyzaruje do místnosti a prímé, smerované osvetlení dolu. Stínítko v kombinaci se zavešením z pochromované ocelové trubky, které lze pri montáži variabilne zkrátit, ciní z LED závesného svetla Drum S perfektní svetelný zdroj pro chodby. Vestavené LED diody jsou integrovány do pouzdra z lesklého hliníku a zaujmou velmi dobrým podáním barev. Dalšími výhodami LED závesného svetla Drum S jsou odnímatelné stínidlo bez použití nástroju, možnost ovládání pomocí externího stmívace (TRIAC) a LED jednotka, kterou lze vymenit po poruše nebo na konci své životnosti, což ciní svetlo energeticky úcinným a udržitelným zdrojem svetla. Drum S je design Jean-Marc da Costa. Je nejen designérem, ale také spoluzakladatelem serien.lighting. Spolecnost, která byla založena v roce 1985 a sídlí v Nemecku, navrhuje a vyrábí inteligentní rešení osvetlení, které se vyznacují propracovanými konstrukcními metodami pro cílenou kontrolu svetelného efektu a omezeným moderním designem.