Serien Lighting serien.lighting Drum M závěsné 927 Triac vysoké, Obývací pokoj / jídelna, sklo, polykarbonát, hliník, ocel, 25W, K: 26cm

Tento akční a ve slevě produkt Serien Lighting serien.lighting Drum M závěsné 927 Triac vysoké, Obývací pokoj / jídelna, sklo, polykarbonát, hliník, ocel, 25W, K: 26cm od skvělé a známé značky Serien Lighting najdete právě teď za parádní cenu! K sehnání zrovna v akci za 16 399 Kč.
Serien Lighting serien.lighting Drum M závěsné 927 Triac vysoké
16 399 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

LED závesné svítidlo Drum M se skleneným stínidlem a vnitrním reflektorem, zavešení na pochromované ocelové trubce LED závesná lampa Drum M s dvouvrstvým stínidlem a pripevnením k pochromované ocelové trubce je ideální pro osvetlení stolu a pultu v saloncích a prijímacích místnostech. Válcový vnejší stínidlo z cirého, rucne foukaného skla je doplneno kónickým reflektorem z opálove bílého polykarbonátu, který je odpovedný za velmi speciální svetelný efekt lampy. Rovnomerné prímé svetlo smerující dolu a všestranné mírne vyzarující svetlo jsou efektivne kombinovány, což delá Drum M príjemným zdrojem svetla pro širokou škálu oblastí – at už v soukromých obývacích pokojích nebo v komercních budovách. Energeticky úcinné díky nejnovejší technologii LED, udržitelné díky vymenitelnému modulu, uživatelsky prívetivé díky obrazovce, kterou lze vyjmout pro cištení bez použití nástroju, a prizpusobitelné díky možnosti stmívání TRIAC. Buben M je dobre promyšlený, moderní svetelný zdroj. Drum M je závesné LED serien.lighting. Navrhl ji Jean-Marc da Costa, spoluzakladatel spolecnosti. serien.lighting znamená inteligentní rešení osvetlení s designy, které lze ruznými zpusoby kombinovat a chytrými detaily optimalizovat svetelný efekt.