Serien Lighting serien.lighting Draft M závěsné 927 Triac hnědá, Obývací pokoj / jídelna, sklo, polykarbonát, hliník, 25W, K: 26.5cm

Tento žádaný produkt Serien Lighting serien.lighting Draft M závěsné 927 Triac hnědá, Obývací pokoj / jídelna, sklo, polykarbonát, hliník, 25W, K: 26.5cm od dodavatele kvalitních produktů Serien Lighting jednoduše získáte zrovna dneska až neuvěřitelně levně. Aktuálně stojí u nás 22 099 Kč.
Serien Lighting serien.lighting Draft M závěsné 927 Triac hnědá
22 099 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Závesné LED závesné svítidlo s rucne foukaným sférickým stínidlem a opálovým vnitrním reflektorem LED závesná lampa Draft je predmetem moderní výstižnosti. Na základe klasické sférické lampy byl vytvoren svetelný zdroj s dokonale vyváženým svetelným efektem. V rucne foukané sklenené clone je umísten kuželový reflektor, jehož opálový polykarbonát tvorí optický kontrast k pruhlednému sklu na jedné strane a rozhodujícím zpusobem ovlivnuje svetelný efekt na strane druhé. Tímto zpusobem je všude kolem dosaženo jemne rozptýleného základního osvetlení. Napríklad níže uvedená tabulka je dodávána s prímým svetlem, pricemž difuzorová deska také zpusobuje rovnomerný rozptyl svetla. LED diody integrované do svetelné jednotky s lesklým hliníkovým krytem zajištují velmi dobrou reprodukci barev v oblasti. Zavešení ocelového lanka lze vyrovnat bez použití nástroju a LED jednotku lze vymenit díky patentovanému systému. Série Draft je designem Jean-Marc da Costa, spoluzakladatele spolecnosti serien.lighting. Spolecnost se sídlem v Nemecku vyvíjí a vyrábí inteligentní rešení osvetlení se sníženým moderním designem a sofistikovanou konstrukcí pro optimalizaci svetelného efektu. – externe stmívatelné (TRIAC)