RZB Navona kancelářská lampa 840 senzorika hliník, Pracovna / kancelář, hliník s práškovým lakem, ocel, PMMA, 90W, P: 67.5 cm, L: 35 cm, K: 200cm

Kancelářská stojací lampa Navona LED s inteligentním ovládáním přítomnosti a jasu Volně stojící svítidlo Navona je vhodné... více informací »
RZB Navona kancelářská lampa 840 senzorika hliník
Značka: RZB
20 799 Kč
Ověřit dostupnost
Kancelářská stojací lampa Navona LED s inteligentním ovládáním přítomnosti a jasu Volně stojící svítidlo Navona je vhodné...

Kancelářská stojací lampa Navona LED s inteligentním ovládáním přítomnosti a jasu Volně stojící svítidlo Navona je vhodné pro jedno a dvě pracovní místa a stejně jako stropní svítidlo poskytuje rovnoměrné okolní osvětlení (80 %) a úkolové osvětlení směrem dolů (20 %). Volně stojící svítidlo lze zapínat a stmívat jednou kolébkovým spínačem (také ukládání hodnot jasu) a automaticky pomocí čidla jasu a přítomnosti. Nepřímé světlo je vyzařováno přes průhledný plastový kryt, přímé světlo přes mikroprizmatickou vrstvu; ta snižuje oslnění. Oba plastové difuzory nežloutnou. – UGR < 19; v souladu s BAP podle DIN EN 12464-1.
Tento vynikající kousek můžete získat mimo jiné na webu v oblíbené sekci stojací lampa. Nyní koupíte zcela nové produkty z této oblíbené kategorie za internetové ceny.

Zajímavý produkt RZB Navona kancelářská lampa 840 senzorika hliník, Pracovna / kancelář, hliník s práškovým lakem, ocel, PMMA, 90W, P: 67.5 cm, L: 35 cm, K: 200cm od top značky RZB máte možnost pořídit zde nyní ve výhodné akci. Nabídky již od 20 799 Kč.