PRIOS Prios Uvan LED stropní světlo sklopné kulaté chrom, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 16.5W, K: 4cm

Stropní svítidlo Uvan LED s výklopným stínidlem Stropní svítidlo Uvan LED se představuje v moderním hávu a v klasickém kulatém... více informací »
PRIOS Prios Uvan LED stropní světlo sklopné kulaté chrom
Značka: PRIOS
699 Kč
Ověřit dostupnost
Stropní svítidlo Uvan LED s výklopným stínidlem Stropní svítidlo Uvan LED se představuje v moderním hávu a v klasickém kulatém...

Stropní svítidlo Uvan LED s výklopným stínidlem Stropní svítidlo Uvan LED se představuje v moderním hávu a v klasickém kulatém designu. Je vyroben převážně z odolného plastu a má stylový chromovaný design. I když je vypnutý, vypadá na stropě velmi elegantně. Ploché stínidlo je v rámu pohyblivé, takže jej lze libovolně naklánět a přesněji tak osvětlit určité části místnosti. Trvale instalované LED diody svítí univerzální bílou barvou světla a mají úspornou spotřebu energie.Diskontní produkt PRIOS Prios Uvan LED stropní světlo sklopné kulaté chrom, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 16.5W, K: 4cm můžete sehnat jednoduše tady na stránkách zařazený v sekci stropní svítidla! Nyní si můžete pořídit parádní produkty ve zmiňované sekci za super peníze. Známý dodavatel PRIOS vám představuje špičkové zboží. Přesvědčte se.

Tento velmi oblíbený kousek PRIOS Prios Uvan LED stropní světlo sklopné kulaté chrom, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 16.5W, K: 4cm od populární značky PRIOS máte možnost dostat u nás právě pořád výhodně! Produkt momentálně prodáváme za 699 Kč.