PRIOS Prios Savorik LED podlinkové světlo, stříbrná, Kuchyň, plast, 8.5W, Energetická třída: E, P: 54.7 cm, L: 2.4 cm, K: 6.1cm

Jasné LED svítidlo pod skříňku Devin s vypínačem Podskříňkové svítidlo Savorik LED se prezentuje stříbrným designem a... více informací »
PRIOS Prios Savorik LED podlinkové světlo
Značka: PRIOS
499 Kč
Ověřit dostupnost
Jasné LED svítidlo pod skříňku Devin s vypínačem Podskříňkové svítidlo Savorik LED se prezentuje stříbrným designem a...

Jasné LED svítidlo pod skříňku Devin s vypínačem Podskříňkové svítidlo Savorik LED se prezentuje stříbrným designem a podlouhlým tvarem. Používá se hlavně v kuchyni nebo v pracovně či hobby místnosti, protože s jeho pomocí lze dobře a rovnoměrně osvětlit pracovní plochu. Pomocí vypínače můžete lampu snadno zapnout a vypnout. Kromě toho je součástí dodávky delší propojovací kabel, takže v případě potřeby lze namontovat několik svítidel za sebou. Jasné diody LED poskytují univerzální bílé světlo, které je vhodné pro soustředěnou práci. Tímto způsobem jsou dokonale osvětleny i větší pracovní plochy.

Hodně povedený výrobek PRIOS Prios Savorik LED podlinkové světlo, stříbrná, Kuchyň, plast, 8.5W, Energetická třída: E, P: 54.7 cm, L: 2.4 cm, K: 6.1cm od přední značky PRIOS snadno můžete sehnat bezpečně online za příznivou cenu! Nabídky již od 499 Kč.