PRIOS Prios Lakin LED venkovní nástěnné, senzor, bílá, plast, 12W

Bílé venkovní nástěnné světlo LED Lakin s detektorem pohybu Venkovní nástěnné svítidlo LED Lakin přesvědčí svým... více informací »
PRIOS Prios Lakin LED venkovní nástěnné
Značka: PRIOS
449 Kč
Ověřit dostupnost
Bílé venkovní nástěnné světlo LED Lakin s detektorem pohybu Venkovní nástěnné svítidlo LED Lakin přesvědčí svým...

Bílé venkovní nástěnné světlo LED Lakin s detektorem pohybu Venkovní nástěnné svítidlo LED Lakin přesvědčí svým jednoduchým designem a technickými vlastnostmi. Je vyroben z odolného plastu a má celobílý design. Jeho kulatý design působí klasicky a lze jej začlenit do mnoha různých prostředí. Svítidlo má zabudovaný detektor pohybu s maximálním dosahem 8 metrů a detekčním úhlem 100°. Doba svícení je již přednastavena na 75 sekund, takže světelný zdroj je dodáván připravený k použití. Univerzální bílé světlo dokáže dobře osvětlit venkovní prostor a je praktické zejména v oblasti terasy nebo vchodu. Stupeň krytí IP44 znamená, že světlo je dobře chráněno proti větru a povětrnostním vlivům, takže mu neublíží ani déšť. Technické údaje: – Detekční úhel detektoru pohybu: 100 – Dosah max. 8 metrů – Přednastavená doba trvání světla (75 sekund) – Integrovaný soumrakový senzor
Výjimečný a žádaný kousek PRIOS Prios Lakin LED venkovní nástěnné, senzor, bílá, plast, 12W lze nakoupit již dnes tady a teď na našem webu v kategorii venkovní nástěnná svítidla! Pořiďte si ostatní produkty z této populární sekce za skvělou cenu!

Tento kvalitní a žádaný výrobek PRIOS Prios Lakin LED venkovní nástěnné, senzor, bílá, plast, 12W od značky s dobrým jménem PRIOS lze zakoupit právě teď v nabídce extra se slevou! Nyní pořídíte od 449 Kč.