PRIOS Prios Istani venkovní nástěnný spot senzor solární, hliník, plast, 6W, L: 18.1 cm, K: 26.9cm

Moderní venkovní nástěnné svítidlo LED Istani se solárním panelem s detektorem pohybu Venkovní nástěnný reflektor LED Istani... více informací »
PRIOS Prios Istani venkovní nástěnný spot senzor solární
Značka: PRIOS
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní venkovní nástěnné svítidlo LED Istani se solárním panelem s detektorem pohybu Venkovní nástěnný reflektor LED Istani...

Moderní venkovní nástěnné svítidlo LED Istani se solárním panelem s detektorem pohybu Venkovní nástěnný reflektor LED Istani zaujme svým moderním vzhledem a praktickými funkcemi. Černý kryt je vyroben z hliníku, zatímco bílý kryt stínítka je z plastu. Design nepůsobí rušivě a lze jej snadno začlenit do různých prostředí. Ať už ve vstupní části, na terase nebo na příjezdové cestě – tento reflektor je stylový výrobek, který přesvědčí jasnými LED diodami. Hlavu reflektoru lze v případě potřeby nastavit do požadované polohy a vyzařuje univerzální bílé světlo. Integrovaný detektor pohybu má dosah 3-12 metrů a detekční úhel 150°. Délku osvětlení lze nastavit individuálně podle potřeby. Tento světelný zdroj je připojen k solárnímu panelu, který po 10 hodinách nabíjení dokáže nepřetržitě napájet reflektor po dobu celkem 2 hodin. Istani je moderní řešení osvětlení pro uživatele, kteří dbají na ochranu životního prostředí. Technické údaje: – Úhel pokrytí 150 – Dosah 3 – 12 metrů – Nastavitelná doba svícení (5 sekund – 3 minuty nebo trvalé svícení) – Solární panel: 2 hodiny napájení po 10 hodinách nabíjení Hodně oblíbený výrobek PRIOS Prios Istani venkovní nástěnný spot senzor solární, hliník, plast, 6W, L: 18.1 cm, K: 26.9cm můžete pořídit přímo tady na našem webu ve známé rubrice venkovní nástěnná svítidla! Nyní koupíte kvalitní produkty z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka PRIOS vás obohatí o vysoce kvalitní sortiment Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další kousky od výrobce PRIOS. Najdete je níže na této stránce.

Super kus PRIOS Prios Istani venkovní nástěnný spot senzor solární, hliník, plast, 6W, L: 18.1 cm, K: 26.9cm s osvědčenou značkou PRIOS můžete dostat teď za rozumné peníze! Momentálně v akci za 1 799 Kč.