PRIOS Prios Darui LED venkovní nástěnné sada čísel domu, plast, 15W, Energetická třída: E, P: 25 cm, L: 25 cm

Černé venkovní nástěnné svítidlo LED Darui s nepřímým vyzařováním světla a sadou domovních čísel Venkovní nástěnné... více informací »
PRIOS Prios Darui LED venkovní nástěnné sada čísel domu
Značka: PRIOS
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Černé venkovní nástěnné svítidlo LED Darui s nepřímým vyzařováním světla a sadou domovních čísel Venkovní nástěnné...

Černé venkovní nástěnné svítidlo LED Darui s nepřímým vyzařováním světla a sadou domovních čísel Venkovní nástěnné svítidlo LED Darui má hranatý a tmavý design. Jeho kryt je vyroben z černého plastu, zatímco kryt stínidla je v bílé barvě. Tento moderní vzhled lze začlenit do různých prostředí. Trvale instalované LED diody jsou jasné a energeticky úsporné. Jejich univerzální bílé světlo dokáže skvěle osvětlit okolí a navíc vyzařuje nepřímo na stěnu domu, čímž vytváří krásný světelný efekt. Svítidlo se dodává také se sadou domovních čísel (3x číslice 0-9 a 1x písmena A-H). Díky tomu se Darui hodí zejména pro použití ve vstupních prostorách a v každodenním životě se ukazuje jako mimořádně praktický.
Tento výjimečný výrobek PRIOS Prios Darui LED venkovní nástěnné sada čísel domu, plast, 15W, Energetická třída: E, P: 25 cm, L: 25 cm máte možnost dostat rovněž na našich stránkách v populární sekci venkovní nástěnná svítidla. Najděte si ostatní výrobky z této rubriky za skvělou cenu! Věhlasný dodavatel PRIOS představuje velmi kvalitní výrobky

Designový produkt PRIOS Prios Darui LED venkovní nástěnné sada čísel domu, plast, 15W, Energetická třída: E, P: 25 cm, L: 25 cm originál od výrobce PRIOS jednoduše můžete sehnat u nás teď se slevou! Produkt koupíte teď u nás za 1 199 Kč.