PRIOS Prios Avira LED stropní světlo, kulaté, 29 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 18W, Energetická třída: E, K: 3.6cm

Moderní stropní svítidlo LED Avira v kulatém designu Stropní svítidlo Avira LED je v tmavém provedení, které v moderním... více informací »
PRIOS Prios Avira LED stropní světlo
Značka: PRIOS
1 399 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní stropní svítidlo LED Avira v kulatém designu Stropní svítidlo Avira LED je v tmavém provedení, které v moderním...

Moderní stropní svítidlo LED Avira v kulatém designu Stropní svítidlo Avira LED je v tmavém provedení, které v moderním prostředí vypadá velmi dobře. Kulaté pouzdro je vyrobeno z hliníku a má černou povrchovou úpravu. Pevně instalovaný modul LED poskytuje teplé bílé světlo, které lze rovnoměrně rozptýlit v místnosti. Tento světelný zdroj má díky technologii LED zároveň úspornou spotřebu energie. Kromě toho nabízí nepřímé světlo, které jemně dopadá na strop. To vytváří krásný světelný efekt, který je velmi příjemný. Kvalitní kousek můžete pořídit teď tady na našich stránkách ve známé sekci stropní svítidla! Mrkněte na akční produkty z této populární kategorie za extra cenu! Nebojte, máme toho více, máme v nabídce další zboží od dodavatele PRIOS. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený výrobek PRIOS Prios Avira LED stropní světlo, kulaté, 29 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 18W, Energetická třída: E, K: 3.6cm od přední společnosti PRIOS snadno můžete získat právě nyní na našich stránkách za zcela nejnižší cenu! Produkt koupíte teď u nás za 1 399 Kč.